VELKÁ GALERIE: Michal Novotný oslavil narozeniny. Koukněte, jak se v průběhu let změnil!

Aktualizováno 12.4. 2017 12:11
Michal Novotný a Ivana Jirešová
Zdroj: Jakub Deml

Michal Novotný v úterý oslavil velký den – narozeniny! Věřili byste, že je seriálovému Darkovi Vágnerovi už tolik let? Podívejte se, jak s ním šel čas!

Přehrát poslední díl

 

Píše se rok 2004 a Michal Novotný se poprvé představuje v seriálu TV Nova, jistě si pamatujete na příběh partičky redaktorů. V seriálu Redakce s vizáží "ňoumy" častokrát překvapuje a jako novinář odhaluje jeden případ za druhým. O čtyři roky později pak případy rovnou vyšetřuje v Kriminálce Anděl, kde se představuje jako elitní kriminalista. Od roku 2011 už ho můžete znát jako Darka Vágnera z Ordinace v růžové zarhadě 2.

Ordinace: Darek, Lucie a Bětuška
Zdroj: Archiv TV Nova


Nastoupil jako neatestovaný lékař i díky své sestře Lee a zprvu byl pořádné nemehlo i stydlín, na co sáhl, to zkazil. Ty doby už jsou ale dávno pryč a dnes je z Dárečka výborný lékař, záchranář, milující manžel a hrdý otec.

Michal Novotný
Zdroj: oficiální zdroj


Zavzpomínejte s námi nad fotkami, jak se v průběhu let herec Michal Novotný - který 11. dubna 2017 oslavil své osmatřicáté narozeniny - měnil. Vyrostl z něj velký sympaťák a na svůj věk vypadá rozhodně skvěle!

117

GALERIE: Michal Novotný v průběhu let!

Zdroj: Archiv TV Nova

Michal Novotný v roce 2004

Hodnocení:
NEPŘEHLÉDNĚTE:
ZKAŽENÁ KLAPKA z Ordinace: Co dokáže jedna kobliha... Lucie s Darkem vyprsknou smíchy!

Exkluzivní pohled do seriálové kantýny: Na tomhle si pochutnává Darek nebo Tien

TV Nova