Milá motorkářka a Joštův syn na scéně: Co od nich v nových dílech Ordinace čekat?

Jáchym Jošt a Hana Kašperská, dvě osoby pro diváky prozatím nepříliš známé, avšak uniknout jejich pozornosti by neměly. Jisté role totiž sehrají...

S Jáchymem Joštem (Šimon Bilina) se diváci měli možnost seznámit v dnešním čtvrtečním 888. díle Ordinace, kdy vstoupil do děje zcela prvně. Syn nerudného Radovana Jošta, o kterého momentálně pečuje sestřička Květa, přijel do Kamenice koncertovat. K hudbě ho vedl táta, jenomže s ním už deset let nemluví. Zlom přišel po rozvodu. „Zachoval jsem se špatně k jeho matce, nenávidí mě a nikdy mi to neodpustí,“ svěřil se kdysi Jošt Květě s tím, že rodině hodně ublížil a zřejmě ne jen rozvodem. Obává se, že ho syn stále nenávidí, proto se na jeho koncert i zdráhal jít. Nakonec tam kvůli dalšímu zranění ani nemohl. Květu však napadlo zajít tam s dcerou a Joštovi tak pořídila záznam, kterým mu vykouzlila pořádný upřímný úsměv.

113

FOTO: Kdo je tento krasavec? Herec, model a muzikant Šimon Bilina v roli Jáchyma Jošta

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Kdo je tento krasavec? - 7

Hodnocení:

Jak se ukazuje, neruda má city a skrytá tajemství, která se budou v nových dílech Ordinace postupně odkrývat. Diváci tak Jáchyma, který svou přítomností ovlivní i život Květy, a jeho těhotnou partnerku blíže poznají. K dalšímu setkání dojde hned příští týden, kdy si Jošt se synem konečně a prvně po dlouhých letech promluví! Jaký jejich rozhovor bude? Co z něj vyjde najevo? A čím skončí? To už sledujte v premiérovém díle 16. dubna.

Pamatujete na zraněnou motorkářku, kterou Sekora operoval, celkem si s ní rozuměl a ona mu pak následně napsala na ruku své telefonní číslo?

Ordinace: První setkání Sekory a Hany Kašperské

Jmenovala se Hana Kašperská (Sára Venclovská) a příští týden se s ní diváci i Sekora znovu setkají. A je to dáma, která na konci čtvrtečního dílu (v poutání na díl další) zve Sekoru na večeři. Jak na to zareaguje? To sledujte v ukázce zcela v předpremiéře! Hana v nových dílech přijede do nemocnice tentokrát kvůli své nemocné mamince, Sekora ji hned pozná a znovu si zanotují. Do života tak zovu vstupuje převážně jemu. A jak moc s ním zamává, to už odhalí nové díly Ordinace v růžové zahradě 2, tak se dívejte vždy v úterý a čtvrtek večer na Nově.

Ordinace: Hana Kašperská
Zdroj: Archiv TV Nova

 

Nova.cz