Milan Peroutka PROZRAZUJE další zvrat v rodině Hrzánových z Ordinace! VIDEO

Aktualizováno 2.2. 2018 15:08
Zdroj: Nova.cz

Milana Peroutku znají diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jako medika Jonáše Hrzána, syna sestřičky Květy a bráchu Františky. Jeho chování je občas zkráceně řečeno na facku, je totiž povýšené a arogantní hlavně vůči příteli mámy. Vše se ale velmi brzy změní, Jonáš se dozví pravdu o otci, pozná jeho milenku a taky... Peroutka odhaluje!

Přehrát poslední díl

 

Jonáš v Ordinaci Vilíka prozatím nesnese, porovnává přítele mámy totiž se svým zesnulým otcem, který byl v jeho očích dokonalý. Pravda je však zcela opačná a Jonáš se ji brzy dozví. Otcovu milenku Denisu pozná osobně a dokonce ho s ní čeká nečekané! Ostatně Peroutka se v rozhovoru rozpovídal, odhalí i další zvraty jeho seriálové rodiny – a ten se týká právě Vilíka. Poslechněte si ve videu!

Ordinace: Vilík, Květa a Jonáš
Zdroj: Archiv TV NovaA jak se mu chvílemi protivný Jonáš vlastně hraje? „Baví mě! Říkává se, že hrát negativní postavy je lepší, ale já nemyslím, že Jonáš je čistě negativní. Já myslím, že je to hodný kluk a ať se tváří jakkoliv, ostatně ty ksichty tam někdo dělat musí :-), já pro něj pochopení mám,“ pronáší Milan Peroutka.

Více už v rozhovoru. 

Ordinace: Kohoutová coby Denisa a Peroutka coby Jonáš
Zdroj: Archiv TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

Nova.cz