Bezesné noci Peroutky: Diváci si ho podali kvůli roli v Ordinaci! Co jim vzkazuje? Pravé peklo teprve přijde…

Aktualizováno 9.1. 2018 17:50
Zdroj: Nova.cz

Nový rok bude pro Milana Peroutku ve znamení pracovních a studijních povinností, které si ovšem hodlá užívat. Jen mu v radosti brání jedna věc, kterou prošel každý seriálový herec. Na jeho hlavu padá mnoho negativních komentářů od diváků Ordinace, kteří kritizují postavu Jonáše a používají u toho hercovo a zpěvákovo jméno. A to ještě neví, co bude Jonáš vyvádět dál! Poslechněte si, co vám Milan vzkazuje, o co prosí a co prozrazuje.

Přehrát poslední díl

Zpěváka a herce Milana Peroutku čeká s příchodem nového roku mnoho důležitých věcí. Kromě toho, že se pravidelně objevuje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a muzikálech, má před sebou poslední semestr na Vysoké škole, kterou doufá, že letos úspěšně ukončí státními zkouškami. V poslední době ho plně zaměstnávala kapela Perutě a finišování nového klipu Druhej břeh, jehož část klipu Milan natáčel na Islandu.


Ordinace: Vilík, Květa a Jonáš
Zdroj: Archiv TV Nova

To, co mladému herci v poslední době nedává spát, jsou negativní komentáře na jeho chování v Ordinaci. Se svým trápením se svěřil na premiéře nového filmu Woodyho Allena – Kolo zázraků. Jeho postava mladého medika nyní prochází nelehkou rodinnou situací. Jonáš Hrzán se od prosince vypořádává se zraněním své mladší sestry a matčiným novým partnerem, kterému sestřinu srážku s autem dává za vinu. 


Ordinace: Hrzánovi
Zdroj: Archiv TV Nova

Diváci na základě těchto odvysílaných scén píší na sociální sítě velmi negativní komentáře. Ty se nevztahují k postavě Jonáše, ale k Milanovi osobně, což seriálovému herci není rozhodně vůbec příjemné. Na Milanovu reakci se podívejte ve videu, kde mimo jiné prozradil, jak to s jeho postavou v Ordinaci bude dál. Čekají ho i s celou rodinou velké zvraty! V nových dílech tak Milan coby Jonáš vystoupí v mnohem silnější dějové lince, ve které svůj herecký um bude moci naplno předvést. Jestli se nakloní k pozitivnější postavě, nebo naopak ještě více negativnější, to teprve uvidíte. Ordinace začíná 9. ledna! A pokud máte rádi retro filmy s dokonalým řešením mezilidských vztahů, určitě si nenechte ujít nový film Woodyho Allena Kolo zázraků, který měl v českých kinech premiéru 4. 1. 2018.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz