Milenka Marka z Ordinace: Život mu změní víc, než by si přál. Kdo je Erika a proč přišla? VIDEO

Publikováno 18. 1. 2019
Zdroj: Nova.cz

Pro ránu nechodí daleko. A rozdává je vcelku svižně. Jednu pořádnou podpásovku od ní už brzy schytají Marek a Bibi. A zatímco Markovy modřiny brzy zmizí, krásnou Bibi bude ten úder bolet hodně a dlouho… Půjde totiž přímo do srdce! Poznejte Eriku.

Přehrát poslední díl

 
Sedmadvacetiletá Marta Dancingerová se v Ordinaci v růžové zahradě 2 brzy objeví v roli boxerky Eriky, která naboří vztah jednoho z nejoblíbenějších párů, Bibi a Marka. S pohledným záchranářem totiž stráví noc a do jejich života tak vnese svízel jménem nevěra.

Ordinace: Bibi, Marek a Erika
Zdroj: Archiv TV Nova

„Hraju boxerku Eriku. Je to taková holka od rány, zřejmě díky tomu sportu, který dělá. A taky je hodně nad věcí, užívá si život a všechno, co jí přichází do cesty. Třeba pan doktor Marek Doležal. Toho si vychutná. Je přímočará, když se jí někdo líbí, jde rovnou na věc. Nic moc neřeší. Já si ale myslím, že za tou její lehkostí bude něco vážnějšího,“ popisuje Eriku její představitelka. A jak se připravuje na kritiku fanoušků, neboť zasáhne do života populárnímu páru? O tom všem už ve videu, ve kterém Marta popíše nejen svou boxerskou průpravu.
Nový rok v Ordinaci - Erika
Zdroj: TV Nova

Erika se zanedlouho objeví v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2, které se vysílají vždy v úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.Nova.cz