MIMINKO Bibi s Markem: Je na něj už ten správný čas? Hlasujte

Aktualizováno 7.1. 2019 17:37
Zdroj: Nova.cz

Bibi bude v nových dílech pociťovat nevolnosti, a jelikož několikrát na antikoncepci zapomněla, způsobí to vlnu podezření o jejím těhotenství. Začne se těšit, jak se ukáže, Marek se na roli táty ještě necítí. Obavy ale bývají na místě a vše se s příchodem miminka může změnit k lepšímu. Nebo je ještě opravdu brzy? Co si o tom myslíte vy: Přáli byste jim už dítě, nebo nejdřív svatbu?

Přehrát poslední díl

 

Stálo to dvě manželství a chvíli to trvalo, než si Bibi s Markem uvědomili, že k sobě patří. Bouřlivé chvilky se uklidnily a sebe navzájem si nyní užívají plnými doušky, jsou šťastní. Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jejich lovestory moc dobře znají a zároveň tuší, že by mohl přijít další krok. Vztah by mohli posunout vpřed svatbou i dítětem. Jelikož jsou oba po rozvodu, tak na sňatek zřejmě jen tak tlačit nebudou, nabízí se tedy miminko. Stát se rodiči a rodinou je zásadní životní krok a musí se chtít, ne nutit. Bibi už to cítí, je jí třicet let a jasno má. Marek ale ne. Ještě si nedokáže představit, že by byl tátou, a kdyby to šlo, rád by počkal. Zároveň založení rodiny před Bibi neodmítá, buď ji nechce zklamat, nebo uvnitř cítí, že obavy nastávajícího rodiče bývají běžné a s příchodem dítka mizí.

118

Ordinační pár Bibi s Markem

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Vánoce Bibi s Markem

Hodnocení:Bibi už možná těhotná je, jasnou odpověď dají až nové díly. Zkouška jejich vztahu, jak čtenáři webu Ordinace vědí, přijde však v podobě zcela jiné – budou čelit nevěře ze strany Marka. Příchod miminka by mohl pomoci bolestivou chybu překonat, nebo ji naopak prohloubil… Jak to vnímáte vy: Je čas, aby měli miminko?

 

 

Anketa

Je čas, aby měla Bibi s Markem dítě?

Hlasovalo 3536 lidí.

 Nova.cz