MUŽI ZDENY: David vs. Andrej vs. Rišo. Který je ten osudový? HLASUJTE

Ordinace: Muži Zdeny
Zdroj: Nova.cz

Manžel ji pořád miluje. Současný přítel nenávidí. A bývalý partner je pořád okolo! Milostným životem Zdeny Suché otřásli tři muži. Který z nich je podle vás tím vyvoleným?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

DAVID SUCHÝ

Ordinace: Svatba Zdeny Tiché a Davida Suchého

S Davidem se Zdena momentálně rozvádí a je to kvůli její nevěře s Hejdukem. Svou chybu si uvědomila, a byť jejich vztah utržil mnoho ran, tuhle už nedokázali ustát. Na Davidovi je vidět, že má Zdenu pořád rád a její přešlap už ji zřejmě dávno odpustil. Rozvod je ale na spadnutí, neboť Zdena se zamilovala do slovenského hokejisty Andreje Martynčáka, se kterým je nyní ve vztahu. A paradoxně právě on je opět sblížil. Hádky jdou konečně stranou a objevuje se u nich opět souznění, byť na přátelské rovině. Ale kdo ví, třeba si jednoho dne oba uvědomí, že sou si prostě - jak si myslíme my - souzeni. Zastáváte stejný názor, je David Zdeniným osudovým mužem?
 

 

Přehrát poslední díl

 

 ANDREJ MARTYNČÁK

Ordinace: Andrej Martynčák
Zdroj: Nova.cz

Když se Zdena kvůli své nevěře s Davidem rozhádala, odjela z Kamenice pryč a našla si práci na Slovensku. A právě tam potkala Andreje, sympatického sportovce, který ji porozuměl a zanotoval si i s jejími dětmi. Nedávné zranění Andreje ale vnáší do jejich vztahu disharmonii. Prochází si těžkou zkouškou, neboť Andrej už nikdy nebude moci hrát hokej profesionálně. Operaci ramene měl provést Richard Varga, další význýmný muž ve Zdenině životě, jenomže po hádce se Zdenou Andrej natruc oslovil jiného operatéra, a výsledek je pro něj bohužel nepříznivý. Bude právě tohle příčinou dalších hádek a odcizení ve vztahu? Nebo to zvládnou a budou v sobě mít oporu. K sobě se hodí, co myslíte, stane se z Andreje ten pravý partner pro Zdenu?
 

 

 

RIŠO VARGA

Ordinace: Zdena se opije s Rišou
Zdroj: Nova.cz

Jak už bylo řečeno, je to muž, který má pro Zdenu velký význam. Zajímavé je, že se objeví vždy, když Zdena potřebuje oporu. Tehdy, kdy jí byl David nevěrný s barmankou Renatou, s Rišem se sblížila a utvořila pěkný pár. Díky němu si ale tehdy uvědomila, že k Davidovi cítí mnohem víc. Rozešli se, zůstali ale dobrými přáteli. A kdo ví, z dobrého přítele se totiž velmi rychle může stát partner.
 

 

Anketa

Osudový muž Zdeny Suché je?

Hlasovalo 3837 lidí.


126

FOTO: MUŽI ZDENY - David, Andrej, Rišo

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Zdena a David

Hodnocení:

 

Nova.cz