ZPOVĚĎ ZOUBKOVÉ: V Ordinaci hraje se svými rodiči. A pro ztrápenou Terezu má řešení. VIDEO

Rány osudu dovedly Terezu Benešovou až k těm nejčernějším myšlenkám. Sebevraždu sympatická lékařka viděla jako jediné východisko z nešťastné situace. Jak se její představitelce Monice Zoubkové scény zoufalství natáčely?

Přehrát poslední díl

 

Monika Zoubková, kterou diváci z Ordinace bezpochyby znají coby Terezu Benešovou, zažila během natáčení nejeden nepříjemný moment. Postava Terezy totiž v současné době prožívá nejhorší období svého života. Poté, co prohrála soud o milovanou dcerku Alžbětu, se v zoufalství pokusila spáchat sebevraždu. Natáčení takových scén dokázalo i zkušenou herečku pořádně rozhodit. „Je dobře, že člověk má práci, která rozhodně není nudná. Určitě to není jednoduché hraní a musím říct, že v poslední době mě to strašně trápí,“ svěřila se Monika.

Ordinace: Tereza s Márou
Zdroj: Nova.cz

Naštěstí má mezi kolegy spřízněné duše, o které se může v náročnějších momentech opřít. „Určitě je mi oporou Zlata Adamovská a Petr Štěpánek, protože mi hrají rodiče a protože i mimo kamery se ke mně chovají jako rodiče, dávají mi rady různého charakteru a je mi s nimi dobře,“ přiznala herečka.

Ordinace: Štěpánek a Adamovská jako Eduard a Běla
Zdroj: Archiv TV Nova

Jaká je Moničina vysněná role, je si vůbec v něčem s Terezou podobná a jak nejraději tráví volný čas? Nejen na to se už podívejte v reportáži!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
PJ