Natáčení Vánoc u Švarců: Vyžunknuté pití provází smích, stejně jako trabl s pouštěním lodiček. VIDEO

Nejkrásnější svátky v roce se pomalu blíží, však v ateliérech Ordinace v růžové zahradě 2 purpura už nějakou dobu voní, stromky stojí a herci i štáb mají boule za ušima od mlsání perníčků i cukroví. Natáčí se s předstihem a vánoční čas tak probíhá se svítícím sluncem a padajícím listím. S o to větší pílí všichni pracují a nesmí opomenout žádné sváteční detaily. A tady vzniká prostor k úsměvným momentům, podívejte se.

Přehrát poslední díl


Zatímco se početný štáb s velkou technikou tísní v jedné malé místnosti, připravuje vánoční scénu co nejzodpovědněji, herci sedí u stolu, klábosí, hrají si s dekorací a popíjejí. „Hele, to voní jako opravdové víno,“ pronáší představitelka Heluš Martina Randová a přivoní si k slavnostní sklence, ve které je pochopitelně džus. Její seriálový syn se zajímá, a tak mu dá přičuchnout. Záhy se směje, protože jí nápoj zcela vyhltne.

Ordinace: Natáčení Vánoc u Švarců
Zdroj: Nova.cz

A to už se rekvizitář drbe na hlavě, otáčí a odchází pro další zásoby. Martin Zounar mezitím obdivuje lodičky, které mají při scéně pouštět a spustí otázky, které dají všem zabrat, hlavně představitelce Heluš :-). Zavítejte na plac a nahlédněte na Vánoce oblíbené rodinky.
Ordinace: Natáčení Vánoc u Švarců
Zdroj: Nova.cz 

 

Nova.cz