ZE ZÁKULISÍ BOURAČKY: Manželu Báry Basikové běhal z rakve mráz po zádech!

Aktualizováno 17.1. 2014 09:32
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Manžel Báry Basikové Petr Polák dobrovolně ulehá do rakve, Sandra Nováková ječí na celou ulici a kaskadér demoluje auto nárazem o svodidla. Na place je přes dvacet lidí, natáčí se přes pět hodin a záchranné vozy najely přes sto kilometrů – štáb Ordinace má napilno! Chcete to vidět a dozvědět se víc? Pusťte si reportáž!

Přehrát poslední díl

 

Ordinace pokračuje v nových dílech dramatickou scénou. Michal Beneš v podání Petra Poláka se snaží zabít Jáchyma Kalinu. Chce ho přejet autem! Scénář je již napsán, tudíž přichází nedílné pokračování – natáčení. Aby byla bezpečnost všech co nejvyšší, musí být důkladný plán. A aby byla věrohodnost scén co nejvyšší, musí se vše pořádně zachytit i s veškerými detaily. A tak se koná.

Fotogalerie z natáčení bouračky

123

Z natáčení smrtelné autonehody Beneše

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Z natáčení autonehody - 12

Hodnocení:


Štáb, herci, záchranáři, hasiči, policie i pohřebáci čiperně pobíhají po place a řídí se instrukcemi režisérky Jany Rezkové, která má všechno pevně pod kontrolou. V nejdůležitějším momentě všichni zatínají pěsti a napjatě sledují, jak se tmavě modré auto s kaskadérem uvnitř rozjíždí a naráží do svodidel. Všem se tají dech ne pro akčnost scény, ale pro fakt, že možný je jenom jeden pokus. Není tedy divu, že když to klapne, vznese se vlna potlesku.

Ordinace: Ze zákulisí autonehody
Zdroj: Nova.cz

Této scéně ještě předchází jiná, kdy totéž auto doslova smete kočárek s Chuckym uvnitř. Takto tým Ordinace přezdívá realistické panence dítěte, která pro tentokrát zaskakuje malého Filípka. „A má to za sebou,“ ozve se z režijního vozu s vtipným podtónem. Následují další instrukce, jede se dál. Takto na jedné pražské křižovatce vzniká akt Benešovy pomsty.

Sledujte ve videu.

• CELÝ DÍL sledujte zdarma na NOVA Plus ZDE.

 

Podíveje se také na:
- NEJ chlap Ordinace? Radim Fiala! Tady jsou jeho proklatě žhavé FOTKY
- Sestřih dramatické Ordinace: Beneš je mrtvý, Filípek potlučený a Gábina v šoku!
- VIDEO: Beneš chce zabít Jáchyma, odskáče to ale Gábina s Filípkem!
- Kamenická ZÁCHRANKA přináší autentické kulisy i skutečné záchranáře!

 

Nova.cz