NÁVRAT VELKÉ LÁSKY: Měla by se Běla vrátit k Edovi? On jasno má! HLASUJTE

Ordinace: Běla a Eduard
Zdroj: Nova.cz

Líbili by se vám Běla a Eduard z Ordinace opět jako pár? Důkazem toho, že stará láska nerezaví, dnes bude Eduard Valšík z Ordinace, který jasně projeví své city k bývalé manželce. Rozhodnutí bude na Běle, zda jim dvěma dá znovu šanci. Mají ji vůbec, jak byste Běle poradili? Hlasujte v anketě.

Přehrát poslední díl

 

Eduard Bělu dnes zaskočí ještě víc než polibkem, kterým ji obdaroval v minulém díle. Právě on byl poslíčkem jeho citů. Eda si za poslední týdny uvědomil, když pomáhal Běle s léčením, že mu jako milující partmerka strašně chybí! Rád by jiměl znovu po svém boku, nehledě na to, že je momentálně zasnoubený s Bibi. Pokud běla bude chtít návrat do jeho náruče, s Bibi zruší zásnuby a ihned se s ní rozejde. Je to teď  na Bělě, zda jim dá znovu šanci. Eda jasno má a jasně to dal najevo:
 


Jak se říká, že stará láska nerezaví, tak se také říká, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Zřejmě i nad tím bude Běla dnes večer přemýšlet. Prozradíme, že Edovi hned jasnou odpověď nedá, ke konci dílu ho ale nemine, tak se dívejte!
 

110

FOTO: Běla a Eda z Ordinace

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Běla s Eduardem

Hodnocení:

Je to už několik let, co byli šťastně zamilovaní, a i když Eduard Bělu podvedl a následoval rozvod, křivdy si vyříkali a dodnes zůstali přátelé. A jak je vidět - i něco víc. Ze všech jejích mužů, se podle vašich hlasů, právě Eduard k ní hodí nejvíc. Pořád ho má ráda a mohli by spolu být znovu šťastní! Měla by jim dát šanci?
 

Anketa

Měla by se Běla vrátit k Eduardovi, měli by znovu utvořit pár?

Hlasovalo 2041 lidí. 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

Bibi vs. Běla: Která se k Eduardovi hodí víc podle vás? HLASUJTE

 
Petr Štěpánek konečně prozradil, jak funguje jejich domácnost se Zlatou Adamovskou!


NEJLEPŠÍ PÁR Z ORDINACE: Který to je? ZVOLTE SI HO!

 

Nova.cz