NEČEKANÁ ZPRÁVA A NOVÁ POSTAVA v Ordinaci: Markova žena žije! A brzy se objeví. Kdy a kdo ji ztvární?

Aktualizováno 29.11. 2017 11:26
Ordinace: Marek v šoku
Zdroj: Archiv TV Nova

Do Ordinace v růžové zahradě 2 vstupuje nová postava. Doktorka Inna Doležalová se z nenadání objeví v Kamenici a Markovi vyrazí dech. Je to totiž jeho manželka, o které si myslel, že zemřela! Pravda je zcela jiná a Ordinačními kartami hodně zamíchá…

Přehrát poslední díl

 

„Tohle je moje žena Inna a tohle jsou její rodiče,“ ukazuje prstem na fotografii záchranář Marek Doležal a přiznává tak Bibi, že byl v minulosti ženatý!

Ordinace: Fotografie Marka s manželkou Innou a její rodinou
Zdroj: Nova.cz

Jeho žena Inna pochází z Ukrajiny, v Čechách se dostala na studia medicíny, kde potkala Marka. Začali spolu chodit, zamilovali se do sebe, po studiích se vzali a společně odjeli na misi na Ukrajinu, kde pomáhali pro organizaci Lékaři bez hranic. Zprvu byli v Kyjevě, později rodném městě Inny – Donbasu. Tři roky, v každodenním ohrožení života, ve válečném čase, bok po boku pomáhali. Marek poté pocítil stesk po domově a uvědomil si, že na Ukrajině nechce zemřít, jenomže domov Inny byl právě tam a odjet nechtěla za žádnou cenu už kvůli své rodině. Následovaly hádky a Markův odjezd a návrat do Čech. „Utekl sem jako srab,“ svěřil se Bibi.
Ordinace: Překvapená Bibi
Zdroj: Nova.cz

Později už Marek jen obdržel zprávu, že při bombardování Donbasu Inna zemřela. Z Čech se pokoušel najít její rodiče, ale doposud se mu to nepodařilo.

K velkému překvapení všech Marek už ve čtvrtečním díle zjistí, že měl mylné zprávy. Jeho manželka Inna totiž žije! A objeví se přímo v Kamenické nemocnici. Ta totiž přijímá ukrajinské pacienty z Doněcka a Inna přijíždí s nimi. Do Ordinace v růžové zahradě 2 tak přichází nová herecká posila – třiatřicetiletá herečka se slovenskými kořeny Zuzana Stavná.

15

Nová posila v Ordinaci: Herečka Zuzana Stavná coby manželka Marka Inna

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Zuzana Stavná coby Inna - 2

Hodnocení:„Je to vnitřně velmi silný člověk, který si prošel utrpením, protože její celá rodina, kromě bratra, zemřela při bombardování města. Ona přežila, ale byla v zajetí. To už ale Marek neví, protože odjel, opustil ji a pak si myslel, že zemřela,“ popisuje svou postavu a zároveň přibližuje dění představitelka Inny Zuzana. A dodává: „Je mi sympatická, právě tím, čím si musela projít. Na vztahy a život se tak bude dívat úplně jinýma očima. A nebude je brát lehkovážně.“

Zuzana Stavná se coby Inna poprvé v Ordinaci v růžové zahradě 2 ukáže už ve čtvrtečním díle 30. listopadu od 20:20 na Nově. Jak moc překvapený Marek bude? Jak se s nečekanou zprávou popere? Co si ti dva poví? Čeká je společná budoucnost? A co Bibi? To a více už odhalí nové díly, dívejte se.

 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA: 

 

Nova.cz