VELKÁ GALERIE NEVĚST: Magda, Gábina, Andrea, Lucie a další! Vyberte tu nejlepší za 10 let ORDINACE

Ordinace: Nevěsty Lucie, Bibi, Zdena, Magda a Běla
Zdroj: Nova.cz

Bibi, Magda, Lucie, Pavla, Alena, Gábina, Zdena, Tereza i Kateřina, výčet nevěst za 13 let Ordinace v růžové zahradě 2 je nemalý a sčítá tyto a další známá jména. Zavzpomínejte na všechny nevěsty, jejich svatební šaty, velký den i osud. A vyberte si tu, která pokoří všechny!

Přehrát poslední díl

 Alena Mázlová
(Rytířová)
"Nejčerstvější" nevěsta v Ordinaci. Na konci třinácté sezony si řekla "ano" s Čestmírem Mázlem, o kterém je známo, že si s ním osud po stránce citové zahrává. Milované ženy mu umírají, nebo ze života odcházejí. Dostal další šanci a třeba právě s touto půvabnou manželkou se dočká společného stáří. 

110

GALERIE: Pohádkové šaty nevěsty Aleny a fešný ženich Mázl

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Nevěsta Alena a ženich Čestmír Mázl - 2

Hodnocení:

 

 

Magda Mázlová (Tárová)
Je potřeba k tomuto manželství vůbec něco dodávat? Osudová žena Čestmíra a zároveň jeho skvělý životní parťák a máma Mikyho. Zemřela na oslabení organismu po zákeřné chřipce

14

Svatební FOTKY Čestmíra a Magdy z Ordinace

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Svatební fotka Čestmíra a Magdy

Hodnocení:


 

 

 

Brigita "Bibi" Kratochvílová (Mrázková)
První svatební šaty oblékla jako snoubenka Eudarda Valšíka, který jí však místo slibu věrnosti dal kopačky. Pochopil, že patří ke své staré lásce Běle Valšíkové a s mladou doktorkou se definitivně rozešel. Zůstali přáteli a Bibi pak do života vstoupil Marek Doležal. Manželkou se však kvůli zmateným citům stala Vojtěcha Kratochvíla, se kterým se krátce po svatbě rozešla a evidentně je čeká rozvod. Třetí svatební šaty už zřejmě oblékne pro toho pravého, pro Marka.

114

FOTO: Nevěsta Bibi z Ordinace

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Svatební šaty Bibi - 4

Hodnocení:

 

 

 

Běla Hofmanová (Valšíková, Páleníková)
První manželství uzavřela s Otou Páleníkem. Druhé s osudovým Eudardem Valšíkem. I když jejich společné soužití skončilo kvůli jeho poměru se studentkou, po letech se k sobě vrátili. Život jim ukázal, že prostě patří k sobě. Mezitím byla nevěstou Martina Jánského, kterému u oltáře řekla "ne", dala mu volnost, aby si ještě splnil svůj sen a cestoval. Další "ano" řekla Viktoru Hofmanovi, který z jejího života odešel, aby neviděla, jak ho pomalu pohlcuje Alzheimerova choroba.

112

FOTO: Svatby Běly z Ordinace

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Svatba Běly a Eduarda

Hodnocení:

 

 

Andrea Hanáková (Blechová)
Milovaná manželka Petra Hanáka zemřela, když zachránila život mladé mamince. Zprvu nebyla v Kamenici oblíbená, neboť kvůli ní nakonec skončil Petrův dlouholetý vztah s Gábinou. Díky své dobrotě si postupně získala srdce všech.

119

SVATBA Hanáka a Andrey

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Svatba Andrey a Hanáka - 10

Hodnocení:

 

 

Gábina Vajnerová (Šímová)
Když si brala Filipa, moc jí to slušelo. Krásnější byla přeci jen jako nevěsta Petra Hanáka, se kterým k oltáří už bohužel nedošla. Cítila, že srdce jejího milovaného už patří jiné, a když zaváhal při odpovědi, zda ji miluje, bylo rozhodnuto a ve svatební den se po všem prožitém pár rozešel. Spolu mají syna Filípka ve střídavé péči.

110

FOTO: Nevěsta Gábina z Ordinace

Ordinace: Svatební foto Gábiny a Filipa

Hodnocení: 

 

 

Kristýna Hanáková (Tichá)
Ano, i ona byla manželkou Petra! Bláznivá sestřička, která neměla k průšvihům daleko, si jeho srdce dokázala získat. Manželství jim nevydrželo kvůli Kristýnině nevěře s Lukášem Benešem, kterému porodila syna Tadeáše. Ani s ním nevydržela a nakonec opustila Kamenici a odjela i se synem do Německa.

Ordinace: Svatba Kristýny Tiché a Petra Hanáka proběhla v nemocnici
Zdroj: Nova.cz

 


 

 

Další nevěsty a anketa na dalších stránkách.

Nova.cz