HERCI Z ORDINACE PROMLUVILI: Co si myslí o vztahu Bibi, Vojty a Marka? Ještě to bude zajímavé!

V životech Bibi a Vojty se schyluje k velké události – čeká je svatba! Nebo nečeká? A co si o jejich citech myslí jejich představitelé? Podívejte se, co řekli samotní herci.

Přehrát poslední díl

Kdysi krásný vztah Bibi a Marka je dávno pryč. Marek žije se svou manželkou Innou, Bibi zase čeká svatba s Vojtou. Přesto mezi dříve láskyplným párem existuje jisté pouto. Marika Šoposká, představitelka sympatické lékařky a nastávají nevěsty, v rozhovoru prozradila, nakolik upřímný je vztah Bibi k Vojtovi. „Já si myslím, že do jisté míry to upřímné je. To se tak prostě někdy stane, že se člověk zamiluje do dvou lidí naráz,“ komentovala zvláštní situaci herečka.

Ordinace v růžové zahradě 2: Problém na svatbě Vojty a Bibi? - 10
Zdroj: TV Nova

Co ale stojí za rozhodnutím Bibi a nemá tak trochu strach, že by v budoucnu mohla Vojtovi ublížit? „Já si myslím, že se tou svatbou snaží něčemu uniknout. Konkrétně tedy Markovi, ale zároveň si myslím, že má Vojtu opravdu ráda a věří tomu, že by to mezi nima mohlo dopadnout dobře,“ prozradila ještě.

Ordinace v růžové zahradě 2: Problém na svatbě Vojty a Bibi? - 5
Zdroj: TV Nova

Iva Lupták, který v seriálu ztvárňuje Vojtu, má však na celou věc zcela jiný názor. Jak vidí budoucnost komplikované dvojice? Na to se podívejte ve videu!

110

GALERIE: Problém na svatbě Vojty a Bibi?

Zdroj: TV Nova

Ordinace v růžové zahradě 2: Problém na svatbě Vojty a Bibi? - 1

Hodnocení:

Svatbu Bibi a Marka si nenechte ujít v úterý 1. května 2018 ve 20:20 na Nově! Co myslíte, jak dopadne?

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

PJ