Seriálové role jí ukradly ty filmové. Veverka, Lenka, Alena a především Badinková otevřeně o životě nejen čtyřicátnice

I když si ji diváci Novy zamilovali jako Lenku Hejlovou v Ulici a Alenu Mázlovou v Ordinaci, v pamětích zůstává nejvíc jako zrzka Veverka z Básníků. Pracovních tváří má herečka Michaela Badinková několik a všechny si je užívá, v životě však jen jednu – upřímnou. A takový je i rozhovor o balancování, strádání, rolích i soukromí, prostě životě, když jí kalendář předepsal čtyřicítku.

Přehrát poslední díl


Na konci ledna oslavila čtyřicetiny, které ji ještě před naplněním nutili o životě přemýšlet. Nejvíc ji před kulatinami zaměstnal pocit toho, že by měla v životě ještě něco stihnout. Záhy se jí to splnilo, když přišla nabídka účinkovat v show Tvoje Tvář má známý hlas. Dostala svou v tu chvíli vytouženou životní injekci, a proto ji možná nikdy neuslyšíte si stěžovat. Michaela Badinková vše bere tak, jak jí to život servíruje. Poslechněte si v rozhovoru, který se odehrál po malé oslavě v ateliérech Ordinace, kdy jí kolegové překvapili a k narozeninám popřáli přímo uprostřed natáčení.

111

Překvapení pro oslavenkyni Michaelu Badinkovou: Oslava čtyřicetin proběhla uprostřed natáčení

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Oslava kulatin Michaely Badinkové proběhla přímo na place - 11

Hodnocení:

Od dob filmu Jak básníci neztrácejí naději se herečce filmové role spíše vyhýbají a diváci ji převážně vídají v těch seriálových.

Jak básníci nepřicházejí o naději
Zdroj: bontonfilm

„Je to daň za účinkování v dlouhodobých seriálech, protože se zřejmě okouká. Pro filmaře potom není tak zajímavý. Nemám ale pocit, že bych herecky strádala,“ pronáší Badinková. A více v rozhovoru ve videu.

 

 

Nova.cz