Nemocnice se loučí s Kovářem! Rozloučí se Ordinace i s Martinem Stránským? Odpověď

Ordinace: Martin Stránský coby Ota Kovář
Zdroj: Archiv TV Nova

Ota Kovář, jak už diváci z upoutávky na nový díl vědí, opustí v premiérové epizodě ve čtvrtek post primáře chirurgie. Zůstávat dál na oddělení nemůže, kvůli Márovi i vedení. A tak si po letech sbalí věci do krabice a odkráčí pryč rovnou z celé nemocnice! Zamíří zase do Počátků? A znamená to konec jeho představitele v seriálu?

Přehrát poslední díl
Přes dva roky, poté co přebral žezlo od Davida Suchého, se z křesla primáře chirurgického oddělení Kamenické nemocnice nepohnul, teda jen jednou, když ho z místa vyšachoval pod drogami vládnoucí Leoš Mára. A teď to udělá zase. Už bez drog ale pomstou motivovaný. Kovář kraloval dobře, kromě práce totiž moc hnacích motorů ve svém životě zatím nemá, a tak jí byl oddaný.

Ordinace: Martin Stránský
Zdroj: Archiv TV Nova


Jak si diváci jistě pamatují, kvůli Marice Lukáčové se rozešel s Kateřinou Vránovou, a nakonec ztratil obě. Kariéristka Marika šla totiž na potrat jejich dítěte, což vztahu zasadilo kritickou ránu. A Káťu se mu vrátit už nepodařilo. A tak pracoval jako ďas, teď mu však jeho práci, koníček a poslání bere "známá firma" a ještě s dopomocí podrazu od nejlepšího kámoše. Ota to ustojí s hlavou vzpřímenou, je to třída. A ještě bude mít sílu pochopit Hanákovo chování ovlivněné ztrátou milované Andrey. Klobouk dolů.

Ordinace: Marika, Ota, Kateřina
Zdroj: Nova.cz


V nemocnici si už jiné místo ale nenajde. Nechce se znovu střetávat s parchantem a hlavně Charlotte Moreau si přeje jeho definitivní odchod. Když si bude dávat věci do krabice, bude vám ho líto, ale neplačte předčasně, on se nevzdá. Kam zamíří, vám v tuto chvíli ještě neprozradíme, diváky ale můžeme uklidnit tím, že z děje nezmizí! Do Počátků se tedy nebalí. S jeho představitelem, sympaťákem Martinem Stránským, se tak budete v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 potkávat i nadále.

Tak mu držte palce, ať se dobře usadí na té své židli zcela nové!

124

GALERIE: Martin Stránský jako Ota Kovář

Martin Stránský - 10

Hodnocení:


  

Nova.cz