Nevěra jako začátek: Erika bude Markovi ničit život. Jak?

Už teď si vyčítá, že jí podlehl, brzy dostane důvody se rovnou proklínat. Marek se Erikou nechal svést, a i když ho po milování ujišťovala, že s ní trable nebudou, pozná Marek opak. Holka, co respektuje jen svá vlastní pravidla, mu ze života udělá nemalé peklo…

Pøehrát poslední díl


Marka na Erice bavila a přitahovala přímočarost s lehkovážností, tyto její povahové rysy ho teď začnou štvát. A hlavně se ukáže, že „drsoňka“ má podstatně dost slabých míst… Už v úterním díle dá Erika Markovi nepříjemně najevo, že si s ním chce užívat dál. Touží s ním udržovat poměr do té doby, než si s Bibi udělá dítě, aby si před založením rodiny ještě užil!

Ordinace: Erika pozoruje Marka s Bibi
Zdroj: Nova.cz

Nakráčí si to do nemocnice a vyhledá si ho, pozná Bibi, vyslechne soukromé hovory, pošle mu vyzývavou fotografii smskou, vydíráním ho donutí ke schůzce a provalí před Vojtou a Radkou jejich sex! Na jeden den trochu moc nepříjemností od holky, co tvrdila, že jde o jednorázové pobavení a problémy od ní čekat nemusí. Právě těmi ho zavalí a pochopitelně se přenesou do jeho vztahu s Bibi. Co bude Erika vyvádět? Jisté možnosti v anketě jsou pravdivé! Tak co myslíte?

Anketa

Co od Eriky čekat?

Hlasovalo 3943 lidí.


Co se bude kolem této trojice dít, sledujte v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek večer.

 

 

 

Nova.cz