PRVNÍ ODHALENÍ: Tato kráska vstoupí do děje jako milenka jednoho z hrdinů. A pár lidí pěkně naštve!

Ordinace v růžové zahradě 2 Brigita Mrázková
Zdroj: Archiv TV Nova

Běla se momentálně nachází v nelehké životní situaci. Smrt kamarádky a její vlastní zápas o život přivede zpět do děje jejího bývalého manžela. Ten se však u dveří neobjeví sám!

 

Přehrát poslední díl

 

Smrt v životě Běly Valšíkové hrála svou roli vždy. Lékař se jí nikdy nevyhne a musí být na ni připraven. Ale bolest je o to větší, když zemře blízký člověk. Běla se musí vyrovnat se smrtí Lenky, dcerou kolegy Ženíška a přítelkyní, kterou v ní našla během krutého boje s rakovinou. I když se Běla snaží dál žít svůj život a věnovat se své práci v "Růžovce", Ženíška dceřina smrt ochromila a Běla je na chod ordinace sama...

Ordinace: Běla
Zdroj: Nova.cz

 

 
Ne však na dlouho. Pomocnou ruku jí podá její bývalý manžel Eduard, který však překvapí a svému okolí představí svou o třicet let mladší snoubenku Brigitu, kterou ztvární herečka Marika Šoposká.

Ordinace v růžové zahradě 2 Brigita Mrázková
Zdroj: Archiv TV Nova

Jak Běla, která se vyrovnává nejen se smutkem ze ztráty Lenky, ale i vlastním bojem s nemocí, přijme konkurenci, která se skrývá v této atraktivní lékařce? A jak tuto upřímnou, energickou, ale občas trochu naivní krásku přijme okolí? Osud znovu zamíchal karty a my se jen můžeme těšit, jak se s tím naše oblíbené postavy poperou.

Ordinace: Eduard Valšík
Zdroj: TV Nova


NA NOVĚ PŘÍCHOZÍ POSTAVU BRIGITY I PŘÍJEZD EDUARDA SE TĚŠTĚ PO VÁNOCÍCH, TEDY V LEDNOVÝCH DÍLECH! S námi ale o tom víte už nyní :)

 

Nepřehlédněte:

Co se bude dít s jeho postavou? Michal Novotný prozradil velké ordinační překvapení
 
Martin Zounar promluvil o své největší vášni. Víte, proč chodí tak rád do kostela?

Nova.cz