NOVÁ SEZONA V ORDINACI: Zakázaná láska, strach o život i miminko! A víme START

Aktualizováno 20.8. 2016 00:03
Ordinace v růžové zahradě
Zdroj: TV Nova
Témata:

Nová osudová setkání, životní výhry, ale i pád na úplné dno jedné z nejoblíbenějších postav. Dramatické momenty a zvraty, které byste rozhodně nečekali, zakázaná láska, ale i smrt. Taková bude dvanáctá sezóna nejoblíbenějšího seriálu současnosti.


• ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SE VRACÍ NA TELEVIZNÍ OBRAZOVKY V ÚTERÝ 30. 8. 2016!


PODZIM NA NOVĚ: Návrat Tvojí tváře i MasterChefa. NOVÁ show a mnohem víc! Plus STARTY seriálů i pořadů


 

ČESTMÍR MÁZL

Ordinace: Podzimní sezona 2016 - 3
Zdroj: Archiv TV Nova

Mázl tak trochu rezignoval na lásku. Zdá se ale, že po sérii neúspěšných vztahů konečně poznává svou osudovou ženu, lékařku Alenu Rytířovou (Michaela Badinková). Cesta jednoho k druhému ale nevede přímočaře, lemuje ji nejedna peripetie. Alena je rozvedená matka dcery Emy (Simona Lewandovska), která studuje medicínu a velice dobře si rozumí s Jakubem Mázlem. Součástí rodiny je i Alenina neortodoxní matka Jarmila (Jana Paulová), která umí pořádně zatopit.

Jana Paulová coby Jarmila
Ordinace: Podzimní sezona 2016 - 2
Zdroj: Archiv TV Nova


 


ŠVARC A HELUŠ


Ordinace: Podzimní sezona 2016 - 5
Zdroj: Archiv TV Nova

Tuhle dvojku nikdo a nic nezastaví, a jakmile někde zašustí nějaká bankovka, můžete si být jisti, že oni ji slyší jako první. Právě teď jsou tihle dva sice na ostří nože, nečekané zacinknutí mincí je ale bezpečně opět spojí v další lumpárnu. Do nemocnice je přijata umírající milionářka Babáková (Valerie Zawadská). Švarc vycítí druhou šanci. Chce dědit a snaží se milionářku Babákovou sbalit. Překážkou je ale Heluš, která sice souhlasí s rozvodem, ale má nepříjemnou podmínku…
 
 


ZDENA SUCHÁ A DAVID SUCHÝ


Ordinace: Martynčák, Zdena, David
Zdroj: Archiv TV Nova

Suchý se vrací z Ugandy, kde si uvědomil, jak důležité jsou pro něj děti. Rozhodne se dát svoji rodinu zase dohromady. Je ale pozdě. Zdena má nového partnera, slavného slovenského hokejistu Martynčáka, a chce rozvod. Suchému se nelíbí, že by děti zůstaly na Slovensku a nemohl je vídat. Začíná rozvodové peklo, ve kterém Suchý i Zdena ve snaze udělat to nejlepší pro děti, chybují a nechtěně způsobují jeden druhému problémy.


 

 

 

OTA, MARIKA A KATEŘINA

Ordinace: Marika s Otou
Zdroj: Archiv TV Nova

Kateřina odpustila Otovi a společně vychovávají její dítě. Zato mezi Marikou a Otou to na oddělení vře a jejich vztah neustále nebezpečně balancuje mezi láskou a nenávistí. Ota v Marice v jednu chvíli objeví citlivou dívku, kterou se snaží v sobě potlačit, aby jí už nikdy nikdo neublížil a ona tak mohla dosáhnout svých cílů. Ota přijímá nového lékaře Adama (Libor Stach), talentovaného kluka, který ale bere všechno na lehkou váhu a počítá s tím, že práci na chirurgii lehce zvládne. Realita je však trošku jiná.
 


Nová posila Adam

Ordinace: Herec Libor Stach coby Adam
Zdroj: Nova.cz


 


BĚLA VALŠÍKOVÁ

Ordinace: Podzimní sezona 2016 - 11
Zdroj: Archiv TV Nova

Z pracovního kolotoče a neustálého řešení problémů druhých se Běla bude muset zastavit a začít konečně myslet na sebe. Proč? Protože zdraví má jenom jedno. Čeká ji až příliš těžká zkouška, ve které půjde o život.
 
 


LUCIE A DAREK


Ordinace: Podzimní sezona 2016 - 4
Zdroj: Archiv TV Nova

Lucie s Darkem se připravují na příchod miminka. Dramatický porod jim změní život víc, než čekali. Vstoupí do něj Vilík (Roman Štabrňák), zdravotní bratr, který nastoupil do kamenické nemocnice, kde bude bojovat s předsudky, ženským kolektivem, nadváhou a hlavně se samotou. A jen tak neodejde.
 

 
 

BABETA

Ordinace: Štabrňák
Zdroj: TV Nova

Babeta se bude snažit pomoct zdravotnímu bratru Vilíkovi, aby si našel holku.
 
 

HANÁK A ANDREA

Ordinace: Podzimní sezona 2016 - 1
Zdroj: Archiv TV Nova

Po mimořádně dramatickém roce panuje v jejich soukromí až nezvyklý klid. Naplno se věnují práci v nemocnici a vychutnávají nebývalou pohodu doma. Jak dlouho jim vydrží?

 

SEIFERT

Ordinace: Rodina Stely truchlí
Zdroj: Nova.cz

Po tragické smrti vnučky chystá Seifert nemocnici k prodeji. Lékaři a sestry tak musí čelit změnám a škrtům v rozpočtu.

 

 

Podívejte se také na:
- VIDEO: START nové sezony Ulice! Žádost o ruku, nevěra, porod, provalená tajemství, nové lásky i stíny z minulosti

- TOP DÍLY, UKÁZKY A MNOHEM VÍC SLEDUJTE V LETNÍM SPECIÁLU i na mobilech

- ODTAJNĚNO z Ordinace: NOVÉ POSTAVY v životě obou Mázlů, Suchých i Švarce!
 

- FOTKY Z NOVÝCH DÍLŮ Ordinace: Co se bude dít? 

Nova.cz