NOVÁCKÁ ŠTAFETA ÚKOLŮ ZAČÍNÁ! Petr Rychlý přijímá výzvu Jirešové a plní bláznivé zadání! VIDEO

Je tady úplná novinka! Reportérky Volejte Novu zahájily mezi tvářemi televize Nova štafetu úkolů a otázek! Jako první začíná Ivana Jirešová s Petrem Rychlým. Seriálová barmanka z Ordinace vymyslela kolegovi po čertech vypečený úkol. Petr je pro každou legraci, a tak výzvu přijal okamžitě a pustil se do ní s vervou. Budete se bavit :-).

Přehrát poslední díl


Ivana Jirešová a Petr Rychlý
jsou prvními herci, kteří si vyzkouší nováckou štafetu úkolů. O co jde? Je to jednoduché – známá tvář dostane od jiné známé tváře úkol, který by měla splnit. Za odměnu pak může vyzvat někoho dalšího a zadat úkol pro změnu jemu. A kdyby se někomu do úkolu nechtělo, může použít tzv. záchrannou otázku, tedy na "něco" odpovědět. 

Ordinace: Klapka 1000. dílu, z obou řad! - 6
Zdroj: Archiv TV Nova
 
První dvojice se do štafety pustila se zápalem. Ivanka Jirešová alias barmanka Lucie Vágnerová si na kolegu a seriálového Čestmíra Mázla vymyslela pěkně vypečený úkol, kvůli kterému si musel dát panáka, pak skončil ve vzduchu a nakonec na zemi! O co šlo? Na to se podívejte ve videu. Petr úkol poctivě splnil a následně vyzval známého moderátora!
Ordinace: Výzva Rychlého
Zdroj: Nova.cz

Ordinaci v růžové zahradě 2 můžete sledovat každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
  

kar