Nový pár v Ordinaci: Dají to Sekora s Marikou dohromady a měli by? HLASUJTE

Aktualizováno 12.9. 2018 17:56
Ordinace: Sekora a Marika
Zdroj: Archiv TV Nova

Prvotní nesympatie mezi Marikou Lukáčovou a Janem Sekorou se brzy promění v opak. Sblíží je nesnadný případ nemocného chlapce, který volí mezi smrtí a vírou. Dá jim možnost se vidět v jiném světle a oni zjistí, že spolu vlastně dokáží dobře vycházet. Nebude trvat dlouho a Marika přijme pozvání k primářovi domů… Zamilují se a líbili by se vám jako pár?

Přehrát poslední díl

 

Není zlým člověkem, jen v životě nasekla pár chyb, se kterými se učí žít. Svým půvabem a bezprostředností dokáže s muži ve svém okolí pořádně zamávat, aniž by po tom toužila. Pobláznila hlavu Kalinovi, Márovi, Svobodovi i Kovářovi. Nyní se do ní zakouká Sekora a sympatie se ukážou být vzájemné. Díky jeho moudrosti, klidu a dobrotě se ocitne ve zcela jiném životě, který se jí zalíbí. Bude s ním hrát čistou hru, než se otevřou staré a velmi bolestivé rány... Ale o tom až v budoucích dílech. V těch dohledných se začnou sbližovat a už příští týden přijme Marika pozvání k Sekorovi na hausbót, kde si potykají. A pak... Dívejte se.

111

Galerie: Marika Lukáčová a Jan Sekora

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Marika a Sekora - 2

Hodnocení:


Zdá se, že se z této dvojice pár evidentně vyrýsuje, otázkou je, jak stabilní. Hodí se podle vás k sobě? Chcete je jako pár?

Anketa

Viděli byste Mariku a Sekoru rádi jako zamilovaný pár?

Hlasovalo 3110 lidí.

 

 

Nova.cz