NOVÁ POSTAVA V ORDINACI: Co vás čeká s medikem Jonášem? Promluvil!

Aktualizováno 17.7. 2017 18:21
Zdroj: TV Nova

Jak moc zamotá dějem kamenické nemocnice nová postava v podobě sympatického mladého medika Jonáše? Milan Peroutka se rozpovídal o své roli.

Usměvavý zpěvák a herec Milan Peroutka se připojí k seriálové partě Ordinace v růžové zahradě 2 v nové třinácté sezóně. Do Kamenice přijede se svou maminkou jako student medicíny. Nejen on, především také jeho máma a oba výrazně do děje zasáhnou.


Ordinace v růžové zahradě - Jonas, Milan Peroutka
Zdroj: TV Nova

Pro Milana to nebude první herecká zkušenost s tímto seriálem z doktorského prostředí. V Ordinaci si už před několika lety zahrál pěkného puberťáka, který kvůli sázce spolkl euro. Tehdy ho vyšetřoval doktor Prokop Hrubý v podání Ondřeje Sokola.


A právě s ním se Milan Peroutka pracovně potkal podruhé, a to ve fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Ondra ji moderoval a Milan v ní exceloval svými nejen pěvěckými ale i pohybovými výkony. 

Tvoje tvář má známý hlas: Milan Peroutka jako Amy Winehouse
Zdroj: TV Nova


Milan v rozhovoru ve Snídani s Novou prozradil, že jeho dějová linka v Ordinaci bude dlouhodobá a výrazná. Komu vstoupí do života? Bude v Kamenici oblíbený, nebo bude hrát záporáka? Podívejte se na video, ve kterém o své nové roli promluvil. Také uvidíte, jak odzbrojil moderátorské duo!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE
Nova.cz