ODHALENÍ Z ORDINACE: Hanáka čeká peklo! Radim Fiala prozradil, jak se bude vyvíjet osud jeho postavy

Aktualizováno 21.12. 2016 10:41
Zdroj: TV Nova

Hosty ranní Snídaně s Novou byli seriáloví herci z Ordinace v růžové zahradě 2. Představitel doktora Hanáka odhalil, co jeho postavu brzy čeká – a nebude to nic pěkného!

Zatímco představitelka potrhlé sestřičky kamenické nemocnice Lada nechtěla děj seriálu odhalit, Radim Fiala, který hraje doktora Hanáka, prozradil víc než dost!

 

V následující sezóně jeho postavě pořádně zavaří stalkerka Šárka, která se do něj zamiluje a bude ho sledovat na každém rohu. Jaký dopad to bude mít na jeho čerstvé manželství s Andreou?

 

„Moji postavu čeká osobní peklo, protože tam bude mít nějakou stalkerku, která mu ten klidný život bude narušovat,“ odhaluje události, které jeho postavu brzy velice ovlivní.
 

18

GALERIE: Petra Hanáka čeká peklo

Zdroj: Profimedia

Ordinace: Radim Fiala

Hodnocení:

Doktor Hanák je jednou z oblíbených postav Ordinace a diváci mohou sledovat jeho životní vzlety a pády již dlouhých osm let. Vyléčený alkoholik, doktor, který jezdí na záchranné mise do zemí postižených vojenskými konflikty, otec malého Filípka, ochránce žen. To všechno je doktor Petr Hanák!

 

Jak mu nová postava zamotá život, který se po letech konečně dostává do normálu, uvidí diváci Ordinace v růžové zahradě 2 již brzy.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NOVÁ POSTAVA V ORDINACI: Mladá manipulátorka Hanákovi značně zkomplikuje život
Návrat ztraceného docenta! Eduard Valšík se vrací a jako princ na bílém koni zachrání situaci!

TV Nova