Hana Kusnjerová z Ordinace doufá ve velký comeback: Bude mít Lada také miminko? VIDEO

Zdroj: TV Nova

Sestřičku Ladu znají fanoušci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako ztřeštěnou mladou holku, která nejde pro trapas daleko a pociťuje, že se jí nic nedaří. Ovšem poslední dobou moc velký prostor před kamerou nemá. Jak to bude s její postavou dál?

Přehrát poslední díl

Velká pohroma, to je synonymum, které si každý spojil se sestřičkou Ladou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Její až moc velká ochota a nadšení většinou vždy skončily nějakou katastrofou. Ovšem od té doby, co si našla v nemocnici na dispečinku Standu a mají stálý vztah, jde její postava pomalu do ústraní. Její představitelka Hana Kusnjerová doufá, že Lada ještě divákům má co ukázat. „Já doufám, že se zase vrátí trošku do děje. Sama jsem byla překvapená, že je vlastně trochu upozaděná," přiznala herečka.

Ordinace: Lada Hrůzová
Zdroj: Archiv TV Nova

Třeba právě vztah se Standou dá Hance příležitost ukázat, co v Ladě ještě je. „Je pravda, že se náš vztah jeví jako velice stabilní, tak by to mohlo jít tak nějak postupně dál, ať už to bude dítě, nebo svatba." Jestli bude mít Lada miminko, je zatím ve hvězdách, ale Hanka už se na roli maminky náležitě připravuje. Kvůli tomu ji diváci nějaký čas v seriálu sice neuvidí, ale po pár měsících se chce herečka na obrazovky vrátit. O Ladiny zábavné přešlapy tedy opět nebude nouze.

Ordinace: Herečka Hana Kusnjerová
Zdroj: Nova.cz

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 můžete sledovat každý úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

kar