VIDEO: Jak se tváří herci, když jim pustíte jejich milostné scény? Reakce Stránského, Rychlého a Morávkové!

Každý herec se snaží být před kamerou co nejvíce přirozený. Dvojnásob to platí při natáčení milostných scén, které nemusí být pro některé umělce zrovna příjemné. Dana Morávková, Martin Stránský a Petr Rychlý prozradili, jak se jim tyto intimní chvilky ztvárňují. Někdo dokonce předváděl, co u toho vyvádí. Podívejte se v reportáži i na jejich reakce, když „to“ viděli.

Přehrát poslední díl

 

Zdena Suchá (Dana Morávková) prožila v seriálu Ordinace valnou většinu milostných scén se svým (ex)manželem Davidem Suchým (Jan Čenský), se kterým se nyní rozvádí. „Točit milostné scény není žádná paráda. Myslím, že žádná herečka ani herec je nemilují,“ prozradila Dana s tím, že Honzu má ráda i v civilu, což je pro ni u natáčení těchto intimních chvilek velmi důležité.

Ordinace: Herci o milostných scénách
Zdroj: Nova.cz


Seriálovým proutníkem je bezesporu Ota Kovář (Martin Stránský), který žil se svou přítelkyní Kateřinou Vránovou (Jana Stryková) a podváděl ji s Marikou Lukáčovou (Andrea Kerestešová). Jak se na tuto situaci dívá sám herec? „Já myslím, že je to trošku podobné i životu. Je spousta chlapů, kteří to takto v civilu mají,“ pronesl.


Milovníkem žen je zajisté i Čestmír Mázl (Petr Rychlý), který za celé natáčení seriálu vystřídal mnoho partnerek, tudíž si milostných scén užil opravdu hodně. I přesto však stále zažívá stud.

Teď má ovšem velkou výhodu, protože se svou nynější seriálovou přítelkyní Alenou Rytířovou (Michaela Badinková) se zná už z divadla. „Ono to jen tak vypadá, že je to všechno intimní, ale když my společně s Míšou ulehneme do té postele, tak je kolem nás osm až deset lidí,“ svěřil se Petr.

18

GALERIE: Ordinace v růžové zahradě - milostné scény

Zdroj: TV Nova

Ordinace v růžové zahradě - milostné scény

Hodnocení:Co dalšího prozradili herci o natáčení milostných scén? To se dozvíte ve videu!

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

 

Nova.cz