Cože, opravdu Hanák podlehl Šárce? Tady je jasná odpověď!

Ordinace: Hanák stráví noc se Šárkou! - 2
Zdroj: Nova.cz

Miluje ho od té doby, co ho zná. Ovšem chorobně! Je na něm závislá, fixovaná a v hlavě si utváří představu, jak je pro něj ta pravá a jediná. Řeč je, jak diváci Ordinace moc dobře vědí, o Šárce. Hanáka se po celu tu dobu pokouší svést a spřádá plány, jak ho do sítě vášně lapit. Udělala z něj nevěrníka, rozhádala ho s manželkou – má ho tam, kde potřebuje. Síť se stahuje, opravdu s ní smilnil?

Přehrát poslední díl

 


Andrea Hanáková se na svého muže stále zlobí, nemůže mu uvěřit, že ji nepodvedl s Ilonou Šedivou, jak stálo v jejím dopise na rozloučenou. Za vším stojí Šárka Šedivá, což ovšem ani jeden z kamenických hrdinů netuší. Petr Hanák proto přespával v nemocnici. Psychopatická Šárka se radovala, že její plán vyšel a měla opět zelenou k tomu, aby ho svedla. Pokusila se o to, netrvalo dlouho a Petr Hanák udělal chybu, které budu ještě hořce litovat! Ano, se Šárkou skutečně strávil noc!
 


Podívejte se v galerii:

19

FOTO: Šárka svádí Hanáka, a dosáhne svého!

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Hanák stráví noc se Šárkou! - 4

Hodnocení:Dokázala to. Dosáhla svého a byla štěstím bez sebe. Pak přišla rána, Šárka byla znásilněna! Více o tom čtěte zde:
 Stojí za ohavným činem snad Hanák? Že by ho nakonec zlost přeci jen ovládla? Nebo někdo zcela jiný? Jak se věci vyvíjely dál, co víc se semlelo? To už sledujte v 740. díle zde.
 

 

NENECHTE SI UJÍT:

TĚHOTNÁ MARIKA: Jak se vzniklou skutečností naloží? Rozhodne se pro... Hlasujte!


VIDEO: Radim Fiala ukázal, koho má opravdu rád! A prásknul, kdy bude den otevřených dveří!


VIDEO Z PLACU ORDINACE: Klečící Fingerhutová a odbouraný Fiala. Pád seriálové Šárky ze zákulisí!

 

Nova.cz