ODTAJNĚNO: Do Ordinace se vrací Tomáš Zajíc! Bývalý padouch sám prozradí, co od něj čekat tentokrát. VIDEO

Zdroj: Nova.cz

Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 se brzy setkají s postavou z minulosti. Jde o muže, který před pěti lety vstupoval do děje jako mladý doktor a o dva roky později příběh opouštěl s nálepkou tehdy největšího „ordinačního“ padoucha, který si ovšem tíhu svých činů uvědomil. Nyní se do seriálu, který ve skutečnosti nikdy neopustil, vrací...

Přehrát poslední díl

 

Jak už diváci tuší, jde o postavu doktora Tomáše Zajíce v podání herce a režiséra Braňa Holička, který se po odchodu z děje stal součástí dramaturgického týmu Ordinace a také jedním z režisérů. V letošní jarní sezoně se mu tyto dva světy v několika dnech prolnou, bude tak hrát a sám sebe režírovat zároveň.

Ordinace: Režisér a herec Braňo Holiček
Zdroj: Archiv TV Nova

„Primárně jsem režisér, ale mám i dramaturgický úvazek, a tak se účastním takzvaného linkování, čtu scénáře a připomínkuji je z hlediska výroby a návazností. To znamená, že jsem i dramaturgickým poradcem. A teď zase i herec,“ popisuje všechny své funkce na Ordinaci Braňo Holiček.
Ordinace: Režisér a herec Braňo Holiček
Zdroj: Archiv TV Nova


Otázka, na kterou diváci netrpělivě čekají, zní: Jak se bude odvíjet Zajícův příběh? „On má složitý osud. Nemá rodiče a poté, co mu umřela manželka, zůstal na světě sám se synem, o kterého se musel postarat. To mělo zcela logicky zásadní vliv na jeho charakter. Je umírněný, smířený s osudem a nechce škodit. Vrací se proto, že jeho syn je vážně nemocný a on věří, že mu v Kamenici pomůžou,“ odhaluje Holiček příběh doktora Zajíce, kterého diváci opět uvidí v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 na konci ledna.
Ordinace: Tomáš Zajíc
Zdroj: Nova.cz

„Jméno Tomáše zajíce během výzkumu znělo mnohokrát. Lidi zajímalo, kam ten padouch s tím miminkem odešel a jak žije. Jeho představitel Braňo Holiček s námi nepřestal spolupracovat, Ordinaci režíruje. Tímhle jsme ho dostali do situace, kdy chvilkami musí režírovat sám sebe a to pro něj není jednoduché. Ale i já se na to těším. Do Ordinace jsem přicházela ve chvíli, kdy jeho linka končila. A samotnou mě teď zajímá, jak to bude fungovat. Myslíme na lidi, kteří s námi kdysi točili, a když je příležitost je uplatnit a jejich představitelé mají tu možnost, rádi to uděláme,“ říká k návratu Zajíce do děje Ordinace kreativní producentka Simona Matásková.

Na rozhovor s přdstavitelem Zajíce se podívejte ve videu.
 

Nova.cz