Vlasové proměny Ivany Jirešové: Z rošťáka v sexy divu!

Ivana Jirešová
Zdroj: Lenka Hatašová / TV Nova

Sympatická Ivana Jirešová je jednou ze stálic seriálu Ordinace v růžové zahradě. Za tu dobu, co v seriálu hraje, vystřídala spoustu účesů. Krátké, dlouhé, světlé, nebo tmavé? Jak se vám Ivana líbí nejvíc?

Ivana, alias barmanka Lucka, se změny účesů rozhodně nebojí. Červené vlasy, nebo dokonce sestřih úplně dohola? Není problém. Ivana si totiž v mládí, co se vlasů týče, vyzkoušela, co se dalo. V seriálu Ordinace v růžové zahradě před devíti lety začínala s rošťácky střiženými krátkými vlasy. Krátký sestřih Ivana přitom nosila už jako dítě, a tak se občas stávalo, že si jí pletly s klukem.

 

Ordinace 1: Lucie
Zdroj: Archiv TV Nova

 

Postupně si však nechávala vlasy růst, až se dostala přes mikádo až na současný střih po ramena, který už nezdobí ofina, jak bylo u herečky zvykem. Ivana se nebojí ani změny barvy. Nejčastěji volí mezi odstíny hnědé, výjimkou ale kromě zmíněných červených vlasů není ale světlá blonďatá barva.
 

Ordinace: Herečka Ivana Jirešová
Zdroj: Nova.cz

 

Někdejší Lucku s krátkými vlasy v Ivaně hledali jen těžko. V současnosti ji totiž potkáte se světlými delšími vlasy střiženými pod ramena. Jak se vám sympatická Ivana líbí nejvíc?

 

Prohlédněte si účesové proměny Ivany Jirešové:

112

Fotogalerie: Účesy Ivany Jirešové

Zdroj: Archiv TV Nova

Ivana Jirešová - 5

Hodnocení:


Anketa

Jaká délka vlasů sluší podle vás Ivaně nejvíc?

Hlasovalo 3498 lidí.

 

Nova.cz