ORDINACE TENTO TÝDEN: Únosce Haničky se ozve s důkazy a Erika změní život Markovi s Bibi

Publikováno 11. 3. 2019
Zdroj: TV Nova

Se Suchými se spojí únosce Haničky a dá jim důkaz, že jejich dcerku skutečně má! Marka s Bibi čeká definitivní zkouška vztahu a Sekoru boj s Márou a také Adamem. Týden důležitých zvratů přichází.

Marek doufá, že svou chybu dokáže napravit. Zařídí si nové testy spermiogramu, které by pro Bibi měli být gestem vypovídajícím o tom, že s ní skutečně chce mít rodinu a má ji rád. Bibi je z jeho nevěry ale hodně zraněná a žádá po něm, aby se ze šéru odstěhoval. Když si s ní zoufalý Marek chce znovu promluvit, zastihne ji s Vojtou, který ji utěšuje. Bude z toho akorát další konflikt. Ve spleti bolesti a vyznané lásky se na scéně, jako na potvoru, objeví Erika a přinese špatné zprávy jak Markovi, tak Bibi. Dvojici čeká vskutku zátěžová zkouška jejich vztahu a citů, které byly velmi silné... Pár svou situaci vyřeší v úterním 879. díle, proto by si ho diváci neměli nechat ujít... Zůstanou spolu? Dokážou vše zvládnout společně? Nebo se jejich cesty rozdělí?

Kvůli Martynčákově odměně za Haničku se ozývá mnoho lidí - podvodníci i vyšinutí jedinci. Jeden z nich však slibuje, že brzy poskytne důkaz o tom, že je Hanička u něj, nesmějí ale volat policii. Zdeně svitne naděje, Suchý je skeptický. Dle instrukcí údajného únosce Suší i s Martynčákem skutečně v kontejneru najdou Haniččino tričko! Suchý chce okamžitě informovat policii, Martynčák se Zdenou s ním nesouhlasí, nechtějí ohrozit Haničku a plánují předání výkupného... Dostanou konečně svou dcerku zpět? A obejde se zásah bez policie?

Honza Sekora se vrací zpět do práce. A pochopitelně míří na svůj post primáře chirurgie, jenomže Mára a Charlotte mají představu zcela jinou: ze Sekory má být řadový lékař, který má ke všemu dohlížet na Adama Svobodu, což je pro ně pro oba traumatizující! Sekora ví o plánech konsorcia, dokáže mu to pomoci? A bude mít ještě chuť a energii s Márou bojovat? Nemilá překvapení nahradí jedno příjemné, s Marikou se o malý krok posune vpřed na cestě odpuštění a znovu sblížení...

Albert Hess je kvůli „terapii“ Heluš v nemocnici a Babeta je vzteky bez sebe, Jejího muže málem zabila a odteď se k němu nesmí ani přiblížit!

Mázl vidí, že Naďa zase nespala doma. Vrtá mu hlavou, že když všechno nasvědčuje tomu, že má vážnou známost, proč svého přítel tají a nepředstaví ho. Rytíř, aby odvedl podezření od sebe, využije toho, že se Naďa baví s Vojtou a přivede Mázla na podezření, že tím Nadiným tajemným přítelem bude nejspíš Vojta Kratochvíl. A tak ho Mázl pozve k nim na večeři! Co Vojtu čeká? A provalí se románek Nadi s Karlem? Před někým ano...

Dění, dohry, zvraty a várku emocí sledujte v 879. a 880. díle Ordinace v růžové zahradě 2 v úterý 12. a ve čtvrtek 14. března od 20:20 na TV Nova.
 

Nova.cz