ORDINACE TENTO TÝDEN: Kolaps, nečekaná výpověď, rvačky, vydírání a dopis na rozloučenou!

Aktualizováno 23.4. 2018 14:12
Ordinace: Co přinese tento týden?
Zdroj: Nova.cz

Leoš Mára zcela nečekaně a hlavně naprosto oprávněně dostane od Kováře výpověď! Tak dlouho na tuto chvíli čekal. Andreina nemoc znovu udeří, milovaná žena Hanáka omdlí, blíží se její smrt? U Švarců bude pozdvižení, protože jak Bobo, tak Milan odhalí vzájemné podrazy! Co dalšího přinesou nové díly Ordinace?

Přehrát poslední díl

Ota Kovář konečně najde oficiální důvod, proč dát Márovi výpověď! Eduard ho podpoří a v tu chvíli mu nepomůže ani Charlotte. Ta mu alespoň nabídne pomoc při shánění dobrého místa. Jaký průšvih Mára způsobí? Dočkal se Ota – odejde Mára konečně z nemocnice? Bez boje ne, to je jasné. A v záloze má silnou zbraň – kompromitující materiál na ředitele a jeho dceru... Chce samozřejmě zůstat a cílí ještě výš – na primariát. Vydírání mu cizí není a dojde na něj. Od Eduarda bude chtít, aby se odteď hrálo jen podle jeho pravidel, jinak zničí Terezu. A ne jen ji! Teď je jen na Valšíkovi, zda se nechá. Jde do tuhého! Vyhrocená situace ho srazí na kolena, jen je otázkou, zda a jak rychle se zvedne...

Ordinace: Eduard je na dně
Zdroj: Nova.cz

Andrea a Hanák skrývají Martinu Kaiserovou před Prchalem, který se ji vehementně snaží najít. Potřebuje totiž dohodnout další náhradní těhotenství a vybrat zálohu. Mezitím se Hanák dál snaží hledat pro Andreu léčbu, věří, že spolu stráví ještě mnoho šťastných let, záhy však přijde rána... Prchal nakonec Martinu najde, dojde k potyčce s Hanákem a dalším silným stresovým situacím, které Andree přivodí kolaps! Při pádu se znovu udeří do hlavy... Nastává její smutný konec? Navíc Andrea má jisté poslední přání, které stojí v dopise, jež má Ota Kovář...
Ordinace: Andrea znovu kolabuje!
Zdroj: Nova.cz

V Kamenici se nečekaně objeví Vojtovy svérázné tetičky: přijely pomáhat s přípravami na svatbu. A chtějí, aby se Bibi vdávala v tradičních rodinných šatech. To Bibi samozřejmě odmítne! Další hádka bude následovat kvůli příjmení. Vojta proto něco udělá... Co?Heluš dál přemlouvá Boba, aby z prodeje Mraveniště vyšachovali jeho bráchu. Navíc se dozví, že hejtman dostane za pozemky mnohem víc peněz, než Švarcovým přiznal. Bobo se stále zdráhá bratra zradit. Když si ale hejtman při pádu ze schodů zraní zápěstí a odmítne, aby ho brácha operoval, protože je prý nešikovný, ponížený Bobo nakonec souhlasí. Jenomže hejtman na všechno přijde! Bude následovat hádka... Jak dopadne?


Tyto události a jejich rozuzlení sledujte v premiérovém 811. a 812. díle Ordinace v růžové zahradě 2, a to 24. a 26. dubna na Nově.

Ordinace: Milan Švarc
Zdroj: Nova.cz


 

Nova.cz