ORDINACE TENTO TÝDEN: Kolaps, pokus o zabití, mrtvice, podvod, nové sblížení a obnova starých vztahů

Aktualizováno 19.3. 2018 16:51
Ordinace: Co přinesou nové díly?
Zdroj: Nova.cz

Alena se na popud rodiny rozhodne obnovit vztah s Karel Rytířem! Nemoc Andrey si vezme další a mnohem větší daň, znovu zkolabuje a bez následků se to už neobejde… Květa se rozhodne vzít úplatek a Tereza padne na absolutní dno. Velmi špatné zprávy čekají i na Denisu. Tento týden bude v Ordinaci ve znamení bolestivých zpráv.

Přehrát poslední díl


Po kolapsu zůstává Ota Kovář u Andrey, je jim jasné, že nemoc propuká čím dál agresivněji a její zdravotní stav se už zlepšovat nebude. Společně proto povolají jejího známého neurologa, který rozvoj nemoci jen potvrdí. Andrea je na tom psychicky špatně a je jasné, že musí Petrovi říct pravdu. Ten se však z Německa vrátí s Filípkem a Andrea rozhovor proto odkládá. Nabírá odvahu k přiznání, udělat už ale nestihne vůbec nic, přijde totiž druhý kolaps! V bezvědomí a se zakrvácenou hlavou ji najde právě Petr… Jak moc vážné to s Andreu bude? Jak krutou pravdu Petr ustojí?

Terezu Valšíkovou čeká další soud o dceru Alžbětku. Oporou je jí hlavně Leoš Mára a jeho advokát Zálešák. Oba ji přesvědčují, že má naději získat dceru do péče. Opak je ale pravdou a Tereze se hroutí svět, pod tíhou zoufalství se rozhodne zabít… Zemře?

Jarmila poradí Aleně, stejně tak na ni tlačí i její dcera, aby zvolila možnost, která se jí nabízí: život s otcem dítěte Karlem. I když ho nemiluje, Alena se rozhodne to zkusit a vztah oživit. Pozve proto Rytíře na kontrolní ultrazvuk, kde jim Mázl oznámí pohlaví miminka. Čestmír si snaží udržet kamennou tvář, což se mu v tu chvíli podaří, doma ho však ze splínu musí dostávat Jakub. Blížící se události s životy této trojice zamávají ještě víc… K čemu dojde?

Květa je na stopě podvodu – odhalí lékaře, který šidí pacienty a okrádá pojišťovnu. Když na něj uhodí, nabídne jí úplatek za mlčení. Jelikož Květa zoufale potřebuje peníze na další splátku, vezme si ho! Může za to i fakt, že Denisa se nedostaví na schůzku s potencionálním kupcem bytu, protože její dcera Marjánka bojuje o život! Náhle zkolabovala s podezřením na mrtvici… Je tohle vůbec možné? 

Jak vše dopadne, co víc se semele? Na to divákům odpoví premiérový 801. a 802 díl Ordinace v růžové zahradě 2. Dívejte se 20. a 22. března večer na Nově.

 

Nova.cz