ORDINACE TENTO TÝDEN: Marek napaden, Jonáš v průšvihu, Hanák s Denisou a Marika vrahem?

Aktualizováno 9.10. 2018 14:23
Zdroj: TV Nova

Sekora chce pro Adama co nejtvrdší trest, dostává se proto do konfliktu s Marikou. Hanák pochopí, že se v Denise mýlil. Alena s Mázlem mají problém: osamělý Rytíř s nimi chce trávit všechen volný čas. Marek kvůli Inně lže Bibi a dostane se do nebezpečí.

Přehrát poslední díl

 

Mezi Marikou a Sekorou nastane další napětí, neboť se z ní bude snažit vypáčit informace o Adamovi a osudné noci, kdy zemřel jeho otec. Bude z toho konflikt, Marika si tragickou událost nechce připomínat a navíc se bojí, aby Sekora nezjistil celou pravdu. Do toho Mariku čeká těžký případ mladé dívky Evy, kterou přivezou po pokusu o sebevraždu, načež dívka v nemocnici vyskočí z okna! Vina padne na Mariku a nepříjemné situace se navíc chytne Mára, který vidí příležitost, jak Mariku potopit.

Dcera Denisy Anežka začne říkat Jonášovi tati! Toho to nadchne, ale Denisa neví, zda je to tak správně. S Jonášem o tom chce mluvit, ale nenajdou si na sebe čas. Hanák, který začíná chápat, jak se v Denise mýlil, jí poradí, aby dcerám řekla pravdu. Ona to udělá a s Jonášem se kvůli tomu později pohádají. Ten je se silami už na dně, nezvládá školu, práci, zraněné koleno a péči o rodinu. Kvůli nedostatku spánku se v nemocnici dopustí chyby a zapomene vyzvednout holky ze školky! Naštěstí je tu Hanák, který Denise ochotně pomůže. Je jasné, že u mladého páru dojde k dalším hádkám, kdy si Jonáš od Denisy vyslechne, jak je málo zodpovědný...

114

Galerie: Co přinesou nové díly Ordinace tento týden?

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Co přinesou nové díly tento týden? - 13

Hodnocení:


Heluš se stále trápí Bobovou nevěrou, shodnou se proto, že navštíví odborníka - Jarmilu Kočkovou. Ta jim doporučí speciální cvičení důvěry. A to by nebyly oni, aby se to neobešlo bez kiksů.

Mázla s Alenou trápí nedostatek soukromí. Kdykoli mají chvíli pro sebe, objeví se Rytíř, který už s nimi prakticky i bydlí. Dojde jim, proč tomu tak je – Karel je po odjezdu Emy osamělý, má jen je. Mázl se proto rozhodne, že mu najde ženu! A společně s Jakubem mu založí seznamku. Hledání ideální partnerky se bez peripetií ale neobejde.

Policie oznámí Inně, že pozastavuj pátrání proti Loukotovi, evidentně to není žádný žoldák. Inna je zklamaná, zoufalá a pravdu si připustit nechce. Marek, který je ve vlastním pátrání namočen po uši, už couvnout nehodlá, neboť si Loukotu taktéž proklepl a jisté věci se mu nelíbí. Zalže proto Bibi, že jede s autem do servisu a vydá se po stopě Loukoty dál, ta ho zavede do Hradce do jistého army klubu. Tam Marek pochopí, že udělal chybuRozpoznán a obklopen Loukotovými kumpány se ocitne v nebezpečí, ze kterého bez zranění nevyvázne…

Jak vše dopadne, co dál se odehraje, to už sledujte v 839. a 840. díle Ordinace v růžové zahradě 2 v úterý 9. října a ve čtvrtek 11. října od 20:20 na TV Nova. 
Nova.cz