TENTO TÝDEN V ORDINACI: Markův kolaps, otrávená Heluš, obviněná Květa, milování i rvačky

Sekora se sbližuje s Marikou: budou zase pár? Jenomže Mára se ho konečně může zbavit. Květu obviní z krádeže v nemocnici. A Markovi nezáleží na práci ani na životě... Co víc přinesou nové díly v tomto týdnu?

Stav Sekorova kamaráda Jirky se zhorší z důvodu nějakého zánětu v těle. Mára chce vidět operační protokol a Sekora se tak musí domluvit s Adamem na jednotném postupu, aby Mára neodhalil, že Sekora operoval sám. Ten si však při procházení protokolu uvědomí, že se zřejmě dopustil jisté chyby. Mára si na něm pochopitelně smlsne: ohrozil život pacienta a dokonce svého kamaráda. Sekorovi bude ze všeho úzko a podporu najde u Mariky, které podlehne a pomilují se! Marika, která Honzu stále miluje, doufá, že by to mohl být jejich nový začátek… Žárlivý Adam uvidí Sekoru u Mariky a naštvaně druhý den před Márou mění svou výpověď: na sále se Sekorou nebyl. Mára toho s radostí využívá, aby se Sekory konečně zbavil... Čeká ho výpověď? Jak na tom bude jeho kamarád? A co jeho vztah s Marikou, obnoví svůj vztah po vášnivé noci?


Ordinace: Co přinesou nové díly? - 3
Zdroj: Archiv TV Nova

Movité pacientce se v nemocnici ztratí drahý mobil a všichni začnou podezírat Květu, protože se ví, že má dluhy a exekuce. Mára na ni zatlačí, že pokud nenajde viníka, dostane padáka. Začne tak pátrat a zjistí, že stopy vedou k Tien... Vilík radí jít za Márou, Květa ale váhá. Zároveň se s nelibostí musí starat o Jošta čerstvě propuštěného z nemocnice a odkázaného na kolečkové křeslo... Co zmizení mobilu v nemocnici společně s vyděračným Márou způsobí? Zavaří Květa Tien? A jak se bude Jošt chovat u sebe doma, bude jeho chování stejně arogantní a nepříjemné? Co tam Květu čeká?

Ordinace: Co přinesou nové díly? - 23
Zdroj: Archiv TV Nova

Marek, který se rozešel s Bibi a čeká dítě s Erikou, si svá traumata dál kompenzuje účastí v drsných ilegálních zápasech. Začne chodit značně potlučený, dokonce zanedbávat práci a nakonec i sám zkolabuje! Bude to vážné? A dokáže mu někdo pomoci? Hodný Vojta, který se seznmí s Erikou a o všem se dozví, to zkusí...

Ordinace: Co přinesou nové díly? - 8
Zdroj: Archiv TV Nova

Heluš se stane obětí léčitelských praktik guru Šímy. Vypije jeho lektvar s bělidlem a desinfekcí! Dojde k tomu omylem, když bude mít sezení s tenorem v hradeckém divadle. Doma se jí udělá velmi zle, Bobo ji odveze do nemocnice, kde se zjistí, čím tak strašným se otrávil. Musí také upozornit tenora i ostatní, čímž Heluš rázem v divadle získá skvělou pověst. Jenomže, není jasné, zda jí zdravotní stav dovolí v práci pokračovat, neboť "dryják" do sebe dostala značný... Jak jí bude? A ponese si následky?

Vše a více sledujte v novém 883. a 884. díle Ordinace v růžové zahradě 2 v úterý 26. března a ve čtvrtek 28. března.

Nova.cz