ORDINACE TENTO TÝDEN: Návrat vraha, vzplanutí zakázaných citů, střet s pravdou a nové začátky

Zdroj: TV Nova

Hanák se znovu setká s vrahem své manželky Andrey! Saša zkomplikuje Mázlovi život a Marika navštíví zuboženého Adama. Co víc čeká na oblíbence z Kamenice v tomto týdnu? Zjistěte.

Přehrát poslední díl

 

Adam je po pokusu o sebevraždu hospitalizovaný v nemocnici v Hradci. Marika o něj má velký strach a snaží se zjistit, jak na tom je. Nikdo jí však neposkytne informace o jeho zdravotním stavu. Sekora jí pomůže, neboť se stále víc sbližují a díky tomu, že se zná s primářem hradecké nemocnice, Marika konečně zjistí, jak na tom Adam je. Dokonce ho i navštíví! Jak Adam její přítomnost snese? Sekoru si mezitím pozve právnička Naďa a oznámí mu změnu Adamovy výpovědi, že tragické noci mohla řídit Marika! Od ženy, do které se zamiloval, bude chtít slyšet, co se stalo... Potvrdí mu pravdu, když už k ní přičichl?


Ordinace: Adam po pokusu o sebevraždu
Zdroj: Nova.cz

Situace se Sašou se začíná trochu vymykat kontrole a Mázlovi dojde, že je čas seznámit ji s pravým Rytířem. Propojení ale nebude vůbec snadné. Karlovi se pochopitelně nelíbí, že by měl jít na Mázlem předpřipravené rande a už vůbec si nenechá poradit ohledně chování a komunikace se Sašou. A dojde k nepříjemnému fiasku, při kterém Saše dojde, že Karel je zcela v protikladu s mužem, se kterým si celu dobu dopisovala a vysnila si ho. Uhodí na Mázla, že si zřejmě psala s kamarádem Karla a chce ho najít! Mázl se děsí, co by to mohlo způsobit... Jak zasáhne?

Jonáš marně shání peníze, které musí zaplatit Standovi. Aby si Denisa nepůjčovala od Hanáka, na kterého žárli a ponížilo by ho to, kývne po dlouhém přemýšlení na kšeft Patrikovi a přislíbí v nemocnici ukrást léky. Do skladu se bude muset dostat přes matčinu kartu. Výčitky při spatření předávkovaného pacienta se dostaví celkem rychle, ovšem stejně jako blažený pocit z rychle vydělaných peněz... Bude pokračovat v pochybných kšeftech, kvůli kterým by si mohl zničit život?

Vojtovi a Inně téměř současně přijde pozvánka k soudu. Budou se rozvádět a oba doufají, že dokáží začít nový život. Pomáhá jim, že to řeší spolu. Cítí jeden ve druhém oporu a zjišťují, že je jim spolu fajn... Dají to snad dohromady?
Ordiance: Pavel Prchal se vrací do Kamenické nemocnice - 1
Zdroj: Nova.cz

Petra Hanáka zavolají k ošetření pacienta po nehodě. Hanákovi se zatmí před očima, když spatří pacientovu tvář, zraněným totiž bude Pavel Prchal – vrah jeho manželky Andrey. Všechno kolem její smrti se mu vrátí. Bude zničený a plný nenávisti. Rád by Prchala viděl mrtvého a dostane příležitost to udělat! Kdo ho bude držet nad vodou, bude Denisa, která ho pozve na večeři, aby přišel na jiné myšlenky... K čemu mezi nimi dojde?

Jak vše dopadne a co víc se semele, sledujte v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 v úterý 6. listopadu a ve čtvrtek 8. listopadu od 20:20 na Nově.
 
 

Nova.cz