ORDINACE TENTO TÝDEN: Nová posila na záchrance, vážná nemoc, odtajněné tajemství a trable s policií

Ordinace: Co přinese tento týden?
Zdroj: Nova.cz

V nemocnici vykradli sklad léků a podezřelý je Jonáš Hrzán! Denisa hned první den v práci selže a Běla v hádce řekne Tereze, že ví o smrti pacientky Pokorné. Co víc přinesou nové díly v tomto týdnu? Zjistěte.

Přehrát poslední díl

 

Heluš zaznamená u Boba podivné chování se zvláštní náznaky čehosi, popíjením jakýchsi léků a přítulnosti. Usoudí, že Bobo má vážnou nemoc a umírá, neboť je nezvykle přítulný a tím se dle ní s rodinou loučí! V práci se sesype a svěří se Babetě, ještě společně se Zdenou chtějí přimět Boba, aby se o své chorobě svěřil... Vše je jinak, více čtěte zde.


Jonáš a Denisa se vracejí z dovolené a zjišťují, že je mezitím někdo vykradl, cennosti i hotovost, vše je pryč. Denisa dostává strach, že nebudou mít dostatek peněz na léčbu Mariánky, začne si proto hledat práci. Jonáš uvažuje stejně a chce přerušit studium, aby víc pracoval. Pohádá se vůli tomu s mámou a je to zbytečné, protože Denisu mezitím vezmou v nemocnici na dispečink k záchrance. Druhý den police přijde za Jonášem, je podezřelý, že v nemocnici vykradl sklad léků! A Denisa na záchrance hned v prvních chvílích selže...

112

FOTO: Co přinesou nové díly tento týden?

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Co přinese 831. a 832. díl? - 1

Hodnocení:

Těhotná Tereza začíná trpět silnými nevolnostmi a udělá se jí špatně, když s Bělou ošetřuje akutní dětskou pacientku. Uteče zvracet a je z toho konflikt, ve kterém Běla Tereze řekne víc, než by měla. Ví totiž o jejím tajemství, případu Pokorná! Tereza panikaří a samozřejmě se svěřuje Márovi...

Marika řeší případ zraněného mladíka, kterému jeho víra zakazuje, aby přijal cizí krev, a hrozí proto, že ho lékaři budou muset nechat zemřít... Nesnadný případ ji sblíží se Sekorou, se kterým doteď měla jen problémy.

Co víc se semele, jak vše dopadne? To už sledujte v novém 831. a 832. díle 11. a 13. září od 20.20 na Nově.

  

Nova.cz