ORDINACE TENTO TÝDEN: Zabití Andrey Hanákové! Zásnuby, jméno pro syna i změna vzhledu

Ordinace: Nejdojemnější díly roku 2018
Zdroj: Nova.cz

Nejdojemnější díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 v tomto roce se blíží. Nastane loučení s hlavní a bezpochyby oblíbenou postavou, kdy Pavel Prchal zabije Andreu Hanákovu. Zjistěte, co vše vás čeká.

Přehrát poslední díl

 

Policie pátrá po Martině a jejím synovi. Brzy i díky Hanákovi najdou stopy a Martinu s Prchalem objeví. On jim však uteče. Vincka má stále u sebe a Martinu nutně potřebuje, spojí se s ní přes mobil Andrey, Martina pak znovu zmizí. Andrea má ale vše pod kontrolou a s policistou ji sleduje. Správně předpokládají, že je k Prchalovi dovede. Do akce zároveň vyráží i Janák s Hanákem. Na místě setkání dojde k dramatickým chvílím, při nichž Prchal nejdříve postřelí policistu. Poté vyhrožuje Martině, která odmítá nastoupit do auta a odjet s ním. Když Prchal zmáčkne spoušť, skočí do rány Andrea! V nemocnici na sále o její život kolegové bojují ze všech sil. Po náročné operaci se jim podaří zastavit úporné krvácení, stav Andrey je velmi vážný. A její srdce se nakonec zastaví...


114

První FOTO ze smrti Andrey Hanákové. Nejbolestivější chvíle se blíží

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Andrea Hanáková umírá! - 1

Hodnocení:


Jindřich a Aloisie mají zásnuby a chystají slavnostní večeři ve vile! Aloisie si myslí, že by jako nevěsta měla vypadat lépe, o něco mladší, a prosí o pomoc Bibi. Ze změny bude rozhozená a Jindřich velmi zaskočený! Jak bude Aloise vypadat a neohrozí to snad svatbu?

Eduard začne přesvědčovat dceru Terezu, aby se přiznala ke smrti pacientky. Skončilo by její špatné svědomí a jeho trápení, Márovo vydírání i válka s Kovářem. Jako ředitel nemocnice by pak konečně opět mohl dělat jen dobrá rozhodnutí. Najde Tereza odvahu, aby ve svém životě konečně jednou udělala správnou věc, byť je nelehká? A vykompenzovala tak rodině vzniklá utrpení? Nebo svou dceru Eda sám udá? 


Jonáš se v nemocnici vesele ukazuje s Denisou, což se Vilíkovi nelíbí. Domlouvá mu, aby byl diskrétní, protože odhalení by pro Květu znamenalo obrovský šok. Jonášovi je to ale jedno! Františka mezitím pojme podezření, že její brácha někoho má, je zvědavá a díky sledovací aplikaci ho najde s Denisou na dětském hřišti... Vznikne tak mnoho otázek, bude odpovědi hledat Fanynka u mámy?

Alena s Mázlem a Rytířem vybírají jméno pro miminko. Samozřejmě se nabízí jména tatínků: Čestmír a Karel, Alena tuto variantu rychle smete ze stolu. A tak pánové začínají losovat z knihy jmen a hledat to pravé, což obnáší dlouhé dialogy a dohady. Mázl vyzdvihuje staročeská jména, Rytíř zase jména tvrďácká... Jak tohle jenom dopadne?

Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2 přinesou 22. a 24. května poslední okamžiky života oblíbenkyně Andrey Hanákové. Na diváky čeká koktejl silných emocí. Rozlučte se s ní u obrazovek tento týden v úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.
 

 MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
 

Nova.cz