TENTO TÝDEN V ORDINACI: Zprávy od Bibi i o Haničce! A velká láska

Konečně přijdou valné zprávy o Haničce! Byla spatřena v lese... S kým, je v pořádku a povedou nové stopy k jejímu nalezení? Situace u Suchých přesto bude ponurá, neustále konflikty začne David řešit alkoholem… A Eduard Valšík svolá tajnou schůzi doktorů za záchranu Kamenické nemocnice! Co víc přinesou díly Ordinace v růžové zahradě 2 v tomto týdnu, zjistíte v článku i videu.

Suchý přestává zvládat věčné konflikty se Zdenou, kvůli ztracené Haničce a také Martynčákovi, který jim znovu vstoupil do života. Zdena se čím dál častěji totiž přiklání na stranu „svého tyrana“ a po jejich dceři pátrá primárně s ním, což Suchý nechápe a štve ho to. Svůj hromadící stres začne zmírňovat alkoholem a jeho krize vyvrcholí, když nevybíravě pošle do háje pána, jehož syn údajně spatřil Haničku v lese! Jelikož Suší zrovna nedávno naletěli falešné stopě s falešným únoscem, Suchý mu prostě nevěří. Tentokrát to ale nebude podvrh, pán má pravdu a potvrdí to jistý nález z inkriminovaného místa.


Úterní Ordinace: Nové stopy v pátrání o Haničce

Suchý tak v očích Zdeny znovu klesne, což způsobí další ostré hádky a větší hledání útěchy v alkoholu. Suchý své pití přestřelí natolik, že ohrozí svou práci… Nové pátrání přivede Janáka konečně ke skutečným stopám a skvělým zprávám pro Suché… Co se o Haniččce dozví? Kam krize Suchých povede? A začne se Zdena s Martynčákem sbližovat ještě víc?

Čtvrteční Ordinace: Zdena v náruči Martynčáka!
Zdroj: Nova.cz

Eduard se vrací předčasně z lázní, protože se dozvěděl o plánech Charlotty a Máry postupně eliminovat Kamenickou chirurgii. Eduard se rozhodne bojovat o její záchranu. Sezve všechny věrné zaměstnance na schůzku do vily, kde se připravuje záchranný plán. Ale právě selhání Suchého je další ranou do vazu.

Ředitel Valšík se předčasně vrátí z lázní, protože se dozvěděl o zničujícím plánu Charlotte s Márou. Nemůže dopustit, aby Kamenickou nemocnici pohřbili, proto svolá tajné setkání věrných zaměstnanců k sobě do vily, aby připravili záchranný plán… Podaří se jim vymyslet něco kloudného? Nebo je Mára opět převeze? Nebo se snad najde zrádce?

Ordinace: Co přinesou nové díly? - 18
Zdroj: Archiv TV Nova

Do nemocnice bude přivezen Sekorův kamarád Jiří s vážným poraněním ruky od cirkulárky. Mára nepustí Sekoru na sál a naschvál operací pověří Švarce s Adamem. Švarc zákrok nezvládne a vše tak zůstane na Adamovi… Ten se zachová na výbornou a dokonce se později postaví na stranu Sekory před Márou… Svítá Adamovi konečně na lepší časy?

Ordinace: Marek se spojí s Bibi!
Zdroj: Nova.cz

Marek je z rozchodu s Bibi zlomený a tahá z Vojty informace, kam Bibi odjela a zda s ním ještě promluví. Svého hovoru se svou láskou, které tolik ublížil, se Marek dočká! Srazí ho však na kolena ještě víc… Nepřidá mu ani Erika, která ho znovu vyhledá s důležitou informací. Své zoufalství bude Marek krotit čím dál agresivnějším boxem, což mu ale stejně nestačí. Svůj vztek si tak začne vybíjet v nelegálních zápasech…

Naďa se po konfliktu s Alenou rozhodne nastěhovat natrvalo k Rytířovi. Ten z toho ale moc radost nemá, stejně jako Alena s Jakubem se obává reakce Mázla - příležitostný, utajovaný vztah mu zřejmě vyhovoval víc… Když ale Naďa odjede na módní přehlídku do Prahy, Karlovi dojde, že ji nechce ztratit. Vydá se proto za ní, jenomže jeho přítomnost Nadě způsobí nepříjemné zranění…

Jak vše dopadne a co dál se odehraje, to sledujte v premiérovém 881. díle s názvem Rozděl a panuj! v úterý 19. března a ve čtvrtek 21. března v 882. díle v novém díle, který nese název Piha na kráse.


Nova.cz