ORDINAČNÍ KVÍZ: Tato fotka z operačního sálu skrývá mnoho rozdílů, najdete je všechny?

Publikováno 26. 2. 2017
Ordinace: Nejdete všechny rozdíly? - 1
Zdroj: Nova.cz

Na první pohled dvě stejné fotky – a přeci se od sebe liší. Adam Svoboda z Ordinace je mladý lékař před atestací, tudíž na sále potřebuje stále dozor. A co vy, kouknete do nápovědy, nebo najdete všechny rozdíly hravě?

Přehrát poslední díl

 

Adama mají v Kamenické nemocnici rádi všichni. Je to milý mladý pán, který se poctivě všemu učí a jednou z něj bude schopný lékař. I za kamerou je představitel Adama herec Libor Stach oblíbencem, už pro svou povahu a smysl pro humor. Kolegy baví vtípky, nebo rovnou nějakým svým neúmyslným trapasem, na které má – bohužel, nebo bohudík – štěstí. A abyste se pobavili i vy, alespoň na chvilku, připravili jsme pro vás tuto jeho fotografii z operačního sálu a vytvořili deset rozdílů, tak se zabavte.

 

Ordinace: Nejdete všechny rozdíly? - 3
Zdroj: Nova.cz

 Ordinace: Nejdete všechny rozdíly? - 2
Zdroj: Nova.cz

 

NENECHTE SI UJÍT ANI:
 

 

 

 
(Řešení: chybí kloub pod monitorem; na jednom z monitorů je „mrtvá lajna“; na monitoru je zelené tlačítko; doktor má oholené vousy; za monitorem není box s přípojkami; doktor má místo operačních nástrojů příbor; doktor má namalované oči;vzadu je ukazatel WC; levý monitor má jen černobílý obraz; doktor má na ruce hodinky)

 

 

Nova.cz