Osudová zpráva a nové životy. Co přinesou březnové díly Ordinace? VIDEO

Zdroj: TV Nova

Hlavním tématem březnových dílů se stane boj o lásku a společnou budoucnost Bibi a Marka. Životy několika hrdinů se zcela změní a naberou jiné směry. Zrodí se láska nová a znovu o sobě dá vědět Andrej Martynčák. Zjistěte, co se bude v nových dílech dít.

Přehrát poslední díl

 

BIBI A MAREK
O Markově nevěře ví až příliš mnoho lidí a Marek má až příliš mnoho výčitek svědomí na to, aby mohla zůstat tajemstvím. Jak Bibi přijme skutečnost, která bolí? Je její láska k Markovi tak silná, aby mu dokázala odpustit? Dokáže Marek Bibi přesvědčit, že i přes to všechno patří k sobě?

 

ZDENA, SUCHÝ, MARTYNČÁK
Pátrání po Haničce bude pokračovat, těžké chvíle s tím spojené u Suchých také. Do jejich života navíc opět vstoupí Andrej Martynčák a v už tak zlomené rodině Zdeny a Davida způsobí další nepokoje. Navíc jistý únosce o sobě dá vědět a policie najde nové stopy. Kam povedou?

 

HELUŠ A BOBO
Heluš se dá na dráhu esoterické vědmy, která se ukáže být ještě úspěšnější nežli dráha životní koučky. Vše bude vypadat parádně do té doby, než se její „oběť“ jménem Albert Hess dostane její vinou na hranu mezi životem a smrtí. Podaří se Heluš zachránit Babetinu lásku i slibně rozjetou kariéru?

 

KVĚTA A VILÍK
Květa a Vilík se točí v dluhové spirále. A cesta ven nebude snadná. Kvůli dluhům a exekucím na plat budou sice žít doslova z ruky do pusy, ale pořád mají jeden druhého. A taky malé dítě, pro které musí žít. I když je čekají nelehké chvíle, snahu vymanit se z dluhů nevzdávají. S nadějným řešením přijde Květa, ačkoliv jí bude jasné, že příjemná její cesta ke získání peněz rozhodně nebude…

 

SEKORA, MARIKA A ADAM
Jan Sekora se vrátí z Hradecké nemocnice doléčen, slabý, zato motivovaný informacemi, které tam získá o plánu konsorcia. Návratu do křesla primáře mu ale společnými silami zkomplikují Mára a Charlotte. Rozehraje se hra: kdo s koho. Na pozadí boje s Márou a jeho novým účelovým sparingpartnerem Adamem se začne upevňovat jeho vztah s Marikou. Kamenické síly se navíc bude snažit spojit i Eduard Valšík. Nikdo se nehodlá jen tak vzdát…

 

NAĎA A RYTÍŘ
Společné tajemství Nadi a Rytíře dostane trhlinu, když jejich románek prokoukne Alena. I jí je jasné, že tohle se Čestmír nesmí dozvědět! A tak psí kusy pro udržení tajemství za účelem zachování relativní rodinné pohody a Čestmírova zdraví, budou dělat všichni. O zábavu bude nepochybně postaráno. Kam až tuhle situaci nechají zajít, a jak dlouho ještě se jim podaří románek tutlat?


Nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte v TV každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově. A po odvysílání na novaplus.cz

 


 

Nova.cz