Charismatický fešák z Ordinace slaví narozeniny. Na svůj věk vypadá Radim Fiala neuvěřitelně dobře!

Jedna z hereckých hvězd Ordinace slaví dnes narozeniny! Je to vtipálek a charismatický herec Radim Fiala. Přejeme mu všechno nejlepší! Připomeňte si seriálovou cestu oblíbeného doktora Petra Hanáka.

Dnes Radim slaví 46. narozeniny! Narodil se 9. ledna 1971 v Brně, kde ztvárnil více než 60 rolí v divadle Husa na provázku. Dnes se stále více věnuje filmu a televizi. Diváci jej mohou každý týden vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje oblíbenou postavu doktora kamenické nemocnice Petra Hanáka. To ovšem není jediný novácký seriál, kde Radim Fiala hrál. Objevil se například v kriminálním seriálu Expozitura.

Herec Radim Fiala
Zdroj: isifa.com

PŘIPOMĚŇTE SI PETRA HANÁKA:

Během kariéry vojenského lékaře už Petr Hanák zažil leccos. Snad proto se dokáže povznést nad banální problémy všedního světa. Zásadně neuznává autority, bojuje za dobrou věc všemi prostředky a neváhá použít pěsti. Poslední léta Hanáka pronásledovala smůla. Opustily ho dvě milované ženy a Petr na chvíli úplně ztratil směr. Začal pít, přišel o práci a padl na úplné dno. Z něho ho vytáhla kolegyně Andrea, s níž teď prožívá harmonické manželství. To se má ale brzy změnit!

 

HANÁKOVA CESTA V ORDINACI:

Petr si toho prožil hodně, ani jeho začátky nebyly jednoduché. Nedlouho poté, co se v seriálu objevil, mu zemřel otec.

 

Neshody s doktorem Pusenským, rvačka s Pavliným manželem, žaloby pacientů. I tím si Petr Hanák musel projít.

 

Kvůli svým častým cestám do zemí třetího světa onemocněl malárií a málem zemřel.

110

GALERIE: Radim Fiala a jeho herecké role

Zdroj: Profimedia

Ordinace: Radim Fiala

Hodnocení:

Se sestřičkou Gábinou prožil velkou lásku se spoustou překážek. Některé se jim podařilo zvládnout, když ale do Kamenice přišla doktorka Andrea, Petr i Gábina věděli, že je to definitivní konec.

 

Svoji současnou manželku Andreu už stihl zachránit před násilníkem Zdeňkem i bezdomovcem Kolihou. Vzpomínáte na tyto vypjaté chvíle?

 

S Radimem Fialou alias Petrem Hanákem jsme zažili už nespočet nejrůznějších situací, ze kterých zvládl vyjít s hlavou vzpřímenou. Známe ho jako zachránce, který v nouzi nenechá nikoho. Také jako rváče, který hájí pravdu. Pohodáře a občasného romantika.

 

Ordinace: Radim Fiala coby MUDr. Petr Hanák
Zdroj: Archiv TV Nova

Jak Radim sám prozradil, čeká ho v seriálu brzy nepříjemná zkušenost v podobě stalkerky. Mladá pacientka, kterou si jinak velmi prozíravý Hanák pustí až příliš k tělu, mu bude dělat pěkné dusno. Co na to jeho žena Andrea?

 

ODHALENÍ Z ORDINACE: Hanáka čeká peklo! Radim Fiala prozradil, jak se bude vyvíjet osud jeho postavy

 

Radima Fialu můžete vídat na TV Nova každé úterý a čtvrtek v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 od 20:20.

 

Herci přejeme všechno nejlepší k narozeninám!

 

ČTĚTE TAKÉ:

NEJVĚTŠÍ KŘIVÁK Z ORDINACE: Mára, Hejduk nebo Zajíc? Kdo je pro vás tím nejhorším?

SLAVÍME JUBILEJNÍ 700. DÍL! 12 faktů, které jste o ORDINACI nevěděli!

TV Nova