PETRA KVITOVÁ V ORDINACI? S Petrem Rychlým uzavřela sázku o roli! Jaké jsou podmínky?

Petr Rychlý a Petra Kvitová
Zdroj: oficiální zdroj

Společnými fotkami s Petrou Kvitovou překvapil ve čtvrtek na sociální síti Petr Rychlý. Populární herec a naše nejúspěšnější tenistka si to na nich rozdali v páce a je zřejmé, že levačka tenistky je po vážném zranění zase v pořádku. Rychlý prohrál na plné čáře. Jejich setkání ale mělo mnohem podstatnější důvod. Víme, co spolu kujou…

Přehrát poslední díl

Z Petry Kvitové a Petra Rychlého se stali přátelé poté, co herec letos v březnu v televizním narozeninovém přání vyzval tenistku k účasti na natáčení Ordinace v růžové zahradě 2. O Petře Kvitové jsem věděl, že ráda sleduje Ordinaci. A tak jsem jí kromě přání všeho nejlepšího vlastně slíbil roli v Ordinaci za vyhraný zápas. Moc mě potěšilo, když se mi Petra ozvala a moji výzvu přijala,” prozradil Petr Rychlý.

Petr Rychlý a Petra Kvitová
Zdroj: oficiální zdroj

A nezůstalo jenom u jednoho telefonu. Petra dokonce navštívila Petra v Divadle na Vinohradech na představení Hašler, v němž Rychlý exceluje, a právě ten večer vznikly i vtipné fotografie, které zachytily, kterak oba profíci měří síly. „Můžu potvrdit, že Petra má levačku ve skvělé formě. Tak jí držme palce, ať je vítězný hned její první zápas,“ přeje si populární herec. Kvitová bude poprvé po zranění ruky hrát už v neděli na Roland Garros. A už také zná i soupeřku. V prvním kole coby patnáctá nasazená bude bojovat s Američankou Julií Boserupovou. Proti sobě ještě nikdy nenastoupily. Pokud by vyhrála, spolu s titulem vítězky zápasu by vybojovala i roli v Ordinaci. „Petře fandím a jsem přesvědčený, že se v Ordinaci potkáme už brzy,“ těší se seriálový Čestmír Mázl.
Petr Rychlý a Petra Kvitová
Zdroj: oficiální zdroj

I my se těšíme, tak Petro, zlom vaz!


ČTĚTE TAKÉ:
ZKAŽENÁ KLAPKA: Mázl se rozmáznul! Když Rychlý spadne z vozíku, všichni VYPRSKNOU SMÍCHY!

ZKAŽENÁ KLAPKA z Ordinace: Tak tohle (ne)vyšlo, zfetovaného Máru málem vyklopili!

 

TV Nova