Podoba víc než náhodná? Ano. Milan Peroutka ukázal ségru! Bráchu taky nezapře. FOTO

Milan Peroutka
Zdroj: Profimedia

Osmadvacetiletý zpěvák a herec Milan Peroutka je divákům seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 velmi dobře znám jako medik Jonáš Hrzán. Sympaťák, který má svou kapelu a zazářil i v Tvojí tváři, byl přistižen s půvabnou dámou. Jak se rychle ukázalo, šlo o jeho sestru. Podívejte se na sourozence Peroutkovi, nezapřou se.

Přehrát poslední díl

 
Jako seriálový Jonáš Hrzán má Milan Peroutka v Ordinaci jednu vlastní ségru Františku a dvě nevlastní Anežku a Mariánku, o jejichž existenci se dozvěděl celkem nedávno.

Vycpaný Vilík a rozsednuté děti Denisy. Co dalšího prozradili sourozenci Hrzánovi? Připomeňte si jejich rozhovor:Ve skutečném životě mu dělají radost dva vlastní sourozenci – Barbora a Jan. A s o tři roky starší ségrou Bárou vyrazil na charitativní koncert, kde neunikli pozornosti fotografů. Velmi rychle bylo jasné, že nejde o novou přítelkyni Milana, nýbrž o někoho z rodiny. Jejich podoba je totiž nepřehlédnutelná. Stejně tak Milan nezapře ani o rok mladšího bráchu Honzu, který se taktéž věnuje hudbě. S oběma má skvělé vztahy. Podívejte se na ně v galerii:

112

FOTO: Surozenci Peroutkovi

Zdroj: Profimedia

Milan Peroutka se svou sestrou Bárou

Hodnocení: 


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


 

Nova.cz