POKUS O SEBEVRAŽDU tento týden v Ordinaci: Adam se oběsí!

Aktualizováno 26.10. 2018 16:59
Zdroj: TV Nova

Adam Svoboda je citlivý mladý muž, pro kterého se prostředí plné zoufalství, zlosti a temnoty stalo místem, které ho pohltilo. A možná pro něj bude i osudným… Cítil, že není dost silný pro boj s ním a věděl, že se do vazby vrátit prostě nemůže. Jenomže díky Marice je v díře zpět a únik je pro něj jenom jeden, definitivní…

Přehrát poslední díl

 

Marika cítí, že s Adamem musí mluvit a vysvětlit mu, proč ho podrazila a policii řekla o jeho plánovaném útěku. Zároveň se mu chce omluvit. Jenomže moc dlouho hledá odvahu, ví proč. A pak už bude pozdě...

134

Galerie: Nešťastné dění okolo Adama Svobody z Ordinace

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Adam s Marikou při autonehodě

Hodnocení:


Její slova by Adamovi možná stejnak byla ukradená, neboť její činy mluví za vše. Milovaná osoba mu způsobuje veškerou bolest, kterou cítí a neví, jak uniknout. Skličující pocity ho každou minutu ubíjejí čím dál víc. Obával se toho, uvědomuje si to, nenachází však v sobě dostatek sil na boj s tím. Ztrácí chuť žít a jako tělo bez duše si vyrobí oprátku a zastaví konečně tu hrůzu... Oběsí se!
Ordinace: Adam se oběsí
Zdroj: Nova.cz

Nalezen bude na sklonku života a smrti. O jeho život zabojuje někdo jiný a dá mu druhou šanci. Jenomže se neví, zda o ni bude stát. Stejně jako to, jak vážné následky si ponese. Upadne do kómatu, ztratí paměť, zemře? Nebo se druhé šance chopí, až se probudí, jestli se to vůbec stane? V jakém stavu bude a co se s ním bude dít dál, na to odpoví nové díly Ordinace v růžové zahradě 2. Dívejte se každé úterý a čtvrtek, a Adamovi držte palce, bude to velice potřebovat.

Ve videu si připomeňte, jak se Adam už jednou pokusil zabít a předávkoval se léky. Bylo to těsně po nehodě Snítila, kdy situaci taktéž nezvládal.
  

Nova.cz