POLIBKY OD VÁŠNIVÝCH MILENCŮ, při kterých se tajil dech. Vyberte z pěti ten TOP

Vzájemná přitažlivost se dá krájet, chvíle napětí graduje, motýli v břiše se ozývají společně s touhou po blízkosti toho druhého. A najednou jsou ledy prolomeny. Tak to jsou chvíle, kdy se divákům u obrazovek zatajuje dech, neboť jsou v očekávání ze sblížení dvou oblíbenců, které přijde. Vyberte ten nejžhavější polibek.

Přehrát poslední díl

 

Čištění zubů, ústní voda a mentolové žvýkačky i bonbony. Dámy ještě častokrát přihodí balzámy s příchutí. Před líbací scénou herci sahají po zaručených pomůckách pro osvěžení dechu. Vášnivý okamžik ve scénáři předepsaný je povětšinou nijak extrémně nevykolejí. Nejvíce se prožívají ty první, kdy jste daného kolegu ještě nepolíbili, nebo jste nováčkem a víte, že na vás bude koukat celý štáb, to se nervy lehce ozvou. Zaučeným utlumovačem obav je soustředění na text a celou scénu, svou roli. Nevhodné emoce pak rázem ustupují a přecházejí do těch správných. Do těch, které pak ucítí diváci u svých obrazovek. Web Ordinace předvybral vášnivé chvíle a na vás je zvolit tu v poslední době nejemotivnější.

Marek s Bibi: Milujeme se, pojďme být prostě spolu. Polibek, který je o pár dní později znovu spojil (viz. hlavní video).

Ordinace: Vášnivá chvíle Bibi s Markem - 10
Zdroj: Nova.cz

 

Vojta s Bibi: Dal všem najevo, kdo je jeho drahá polovička! Srdce Bibi však vždy patřilo Markovi, ke kterému se i vrátila. Nicméně tohle byla krásné gesto a chvíle, na kterou se nezapomíná.Mázl s Alenou: Dal jí najevo, že jí odpouští nevěru i to, že čeká dítě s jiným.

 

 
Mára s Terezou:
Věděl, že bude jeho loutkou v boji s ředitelem nemocnice. V tuhle chvíli to byl ale muž, který konejší ženu a zjistí, že po ní vlastně touží.

114

FOTO: Tereza Benešová a Leoš Mára po vášnivé noci utvořili pár

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Tereza a Mára po společné noci utvořili pár - 1

Hodnocení:


 

 

Jonáš s Denisou: Je mi s tebou skvěle, mám tě rád. Jonáš hodil za hlavu veškeré předsudky, obavy i výtky okolí a dal najevo svůj zájem holce, do které se zbláznil.

112

FOTO: První a vášnivé políbení Jonáše s Denisou

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: První políbení Jonáše a Denisy - 3

Hodnocení:


 

Anketa

U kterého polibku se vám tajil dech nejvíc?

Hlasovalo 3519 lidí.

 

NENECHTE SI UJÍT:

 

Nova.cz