Nová posila Ordinace v ohrožení! Ze seriálové nemocnice musel nováček okamžitě do té skutečné. VIDEO

Je zažehnáno a seriál Ordinace v růžové zahradě 2 novou posilu přeci jen dostane. Stačilo ale málo a všechno mohlo být úplně jinak. Herec Jan Hájek způsobil poprask hned v první natáčecí den, kdy musel z placu rovnou na sál, a ten skutečný!

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa

 

Než vůbec stihl natáčet, tak skončil! A nebýt jednoho všímavého člověka, skončit mohla definitivně i celá jeho kariéra. Jan Hájek, jako nová posila Kamenické chirurgie, způsobil sobě i štábu Ordinace nemalé trable, se kterými se nakonec všichni vypořádali statečně a na jedničku. Tvůrci kvůli němu totiž museli kompletně předělat celý natáčecí plán. Devětatřicetiletý herec oceněný Thálií totiž musel jet v první natáčecí den z placu přímo do nemocnice! „Den před tím jsem měl představení, kde hodně padáme, a přes noc mi ošklivě otekla noha,“ prozradil sympatický herec. Jelikož měl závazky, své zranění v danou chvíli neřešil. Otakarovi Dosoudilovi, který pracuje jako traumatolog v motolské nemocnici a při natáčení seriálu Ordinace působí jako odborný poradce a také hraje anesteziologa, se jeho noha ale nelíbila a herce odpravil na vyšetření. „Ota se na to podíval a říkal, že je to jasný, že to musím řešit. Pak to šlo hopem, do Motola, vysoký CRP, antibiotika a najednou mi Ota říká, abych se sbalil, že půjdu na operaci,“ vypráví Jan Hájek.

Ordinace: Herec Jan Hájek s odborným poradcem Otou Dosoudilem - 2
Zdroj: Nova.cz

Herec tak putoval do nemocnice doslova za pět minut dvanáct. Chybělo málo a Honza mohl přijít o nohu! Dnes už je po operaci, nejhorší je zažehnáno a opět natáčí. 

V Ordinaci se brzy objeví jako MUDr. Sekora.
 „Je to motorkář, má hausbót, používá takový nestandardní postupy, myslím, že ta postava je napsaná tak, aby rozčeřila hladinu," popisuje svou postavu Hájek. Více už ve videu.

112

FOTO: Skutečný lékař zachránil nohu nové hvězdě seriálu!

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Nová herecká posila Jan Hájek - 3

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

PJ