Poraďte jí: Měla by Bibi nechat Marka z Kamenice odjet? Hlasujte

Publikováno 14. 6. 2018
Ordinace: Marek s Bibi
Zdroj: Archiv TV Nova

Marek se balí a odjíždí z Kamenice, chce odchodem rozseknout milostný trojúhelník. Je čas ukončit trápení a jít dál. A tohle je řešení. Jenomže vzájemné city s Bibi jsou moc silné, není škoda je nechat odejít?

Přehrát poslední díl

 

Přikývla, když se jí ptal, jestli není schopna mu city opětovat. Kývnutím hlavy Bibi Markovi posvětila jeho odjezd z Kamenice. Bylo vidět, že se mu ulevilo, jim oběma. Však jen na chvíli. Marek bude odjíždět s těžkým srdcem, Bibi bude po celou tu dobu myšlenkami s ním. Tak co to znamená? Ať se jí to líbí, nebo ne, byla postavena před definitivní rozhodnutí – nechat ho konečně jít a začít žít s Vojtou, nebo ho zastavit a vrátit se k němu. Milují se, vlastní nepromyšlené kroky, jiní partneři a sněť citů, to vše je ale rozdělilo. Je možnost to napravit, nebo už to nechat být. Tolikrát se loučili, že je otázkou, zda vůbec ještě dokážou být spolu. A za cenu, že by ublížili Vojtovi, také znovu Inně. Jenomže sobě by definitivní rozlukou možná zasadili ránu ještě větší…

Anketa

Měla by Bibi Marka nechat odejít ze svého života?

Hlasovalo 2229 lidí.
 

 

 

 

 

 

Jaké dnes Bibi nakonec učiní rozhodnutí, to si nenechte ujít v posledním díle Ordinace v růžové zahradě 2 před letní pauzou ve 20:20 na Nově.

Nova.cz