Poslední díl Ordinace před létem! Končí Marek nadobro? Odpověď

Ordinace: Marek Doležal
Zdroj: Archiv TV Nova

Záchranář Marek Doležal podal okamžitou výpověď. Došlo mu, že je na čase přestat ničit život sobě, Bibi, Vojtovi i Inně. Vyznal Bibi lásku s tím, že pokud mu ji skutečně nemůže opětovat, tak navždy zmizí. A ona ho nechala jít! Co s ním bude, opravdu odjede? Rozloučí se tak Ordinace s pohledným doktorem?

Přehrát poslední díl

 

Prožil si velký strach o Bibi a došlo mu, že ona je jeho životní láskou. „Miluju tě a chtěl bych být s tebou,“ vyznal se před ní konečně ze svých citů. Příliš pozdě ale, zaskočená Bibi ho odmítla se slovy, že je vdaná za Vojtu. „Já vím, jenom bych vám to tu komplikoval, a proto sem se rozhod, že odejdu někam do jinýho města. Prostě stačí, abys kývla, a už se nikdy neuvidíme," zaznělo z jeho úst. A Bibi přikývla. Marek následně podal Eduardovi okamžitou výpověď a ten ji přijal. Co tedy bude dál?

Marek se v novém díle a zároveň posledním před tradiční prázdninovou pauzou sbalí, koupí si lístek na autobus a usedne do něj. S těžkým srdcem bude z okna pozorovat pomalu se vzdalující krásy Kamenice. Autobus však náhle prudce zastaví! Důvod Markovi navždy změní život... Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se s ním neloučí, ani Kamenice. Co se stane, na to si už diváci musí počkat a dívat se na 826. díl ve čtvrtek 14. června. Bude to stát za to! 

Nova.cz