Poslední díl Ordinace před létem: Porod, svatba, rozchody a návraty! Nabídne várku emocí. VIDEO

Aktualizováno 14.6. 2018 13:59
Zdroj: TV Nova

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 míří na prázdniny, dnes se v TV odvysílá poslední díl před tradiční pauzou a bude velkolepý! Diváci by si ho neměli nechat ujít, neboť v něm dojde k důležitým zvratům a klíčovým momentům. Na co přesně se těšit?

Přehrát poslední díl

 

Mázl se bojí, že jeho svatba s Alenou skončí průšvihem a jeho předtucha se naplní! To, že bude v kapli běhat bez kalhot a Rytíř tam přijede v brnění na bílém koni, to je jedna část. Druhou je fakt, že následně Aleně u oltáře praskne voda! A cestu do nemocnice Mázl zkomplikuje špatnou navigací, takže Rytíř - zachránce opětovně zaboduje... Kdy si teda řeknou a řeknou si vůbec Alena s Mázlem své "ano"? A jaký bude porod Benjamina?


Třináctou sezónu Ordinace uzavře svatba Rychlého a Badinkové - 13
Zdroj: TV Nova

Lékaři chirurgie přemluví Suchého, aby se přihlásil do konkurzu na primáře proti Márovi. Ten to nelibě nese, Suchému vyhrožuje a znovu nevybíravě tlačí na Eduarda, aby ho jmenoval primářem chirurgie bez výběrového řízení. Tentokrát Eduard už další vydírání odmítne! Konečně se svěří Běle a budou řešit, co dál. Rezignace z postu, nebo přemluvit dceru Terezu, aby se udala na policii? Tereza ale všechyn předběhne a jistu zprávou šokuje... Co jim poví?

Ordinace: Co přinesou díly před letní pauzou? - 5
Zdroj: Nova.cz


Marek po výpovědi balí kufry a loučí se s uplakanou Innou, odjíždí z Kamenice, která pro něj bez Bibi nemá smysl, jen jí svou přítomností komplikuje život. I když mu Bibi odjezd posvětila, je nervózní a neustále kontroluje mobil. A to neunikne pozornosti Vojtovi... Co se semele?

Jak vše dopadne a co víc se stane, tak o tom už dnes ve 20:20 na Nově, v závěrečném dílu 13. sezony. Buďte u toho.

Ordinace: Co přinesou díly před letní pauzou? - 16
Zdroj: Nova.cz

 

 


Nova.cz