Poslední natáčení Andrey: Na place schytala dvě kulky, v zákulisí pak polibek od kolegy! VIDEO

Natáčení přestřelky, během které obětuje populární doktorka Andrea Hanáková život, si její představitelka užívala naplno. Patřilo totiž mezi ty poslední. Web Ordinace u toho nemohl chybět, a když s Klárou Cibulkovou točil rozhovor, stalo se něco nečekaného a krásného! Tak se na to podívejte.

Přehrát poslední díl

 

Pacient jí držel nůž pod krkem, jiný ji zase škrtil, lupič Cyril Koliha se jí pokusil zabít, zavřel ji dokonce do pytle a málem zaživa pohřbil. Navždy umlčet ji chtěl i násilník Zdeněk Zeman, kdy ji shodil z patra, také unesl. Zažila toho i víc. Život Andrey byl plný dobrodružství a častokrát nebezpečného. To poslední, kdy před tyranem chrání zneužívanou dívku, se jí stane osudným...

Zákulisí Ordinace: Natáčení útoku Zdeňka, pád Andrey - 14
Zdroj: Archiv TV Nova


Přes všechny prožité akční momenty řadí sama Andrea, tedy její představitelka herečka Klára Cibulková, mezi nejnapínavější natáčení právě to konečné. Tedy přestřelku s Pavlem Prchalem, při které obětuje svůj seriálový život pro ten Martiny Kaiserové. Možná právě proto, že je tento moment akční, dramatický, srdečný, láskyplný a smutný zároveň.

Ordinace: Koliha se pokusil zabít Andreu
Zdroj: Nova.cz

Natáčení finální akční scény si tak Klára užívala jako nikdy a zářila celý den, byť šlo o poměrně fyzicky i psychicky náročné scény. Její úsměv od ucha k uchu můžete vidět i během rozhovoru, při kterém došlo k nečekanému a milému momentu. Pusu jí vlepil její vrah a ona mu za vše ještě poděkovala! Ale tak víte, za kamerou je vše jinak, podívejte se!

Ordinace: Přestřelka s Prchalem, pro Andreu osudná
Zdroj: Archiv TV Nova

Poslední momenty života Andrey Hanákové a její smrt sledujte v nejdojemnějších dílech tohoto roku 22. a 24. května od 20:20 na Nově. Jej příběh končí... 

 

Nova.cz