POZNÁTE JI: Její mámu jste pravidelně vídali v baru U Čerta. Jak se mají dnes? FOTO

O koho jde? Jmenuje se Sofie a jsou jí čtyři roky. Její máma je herečka Lucie Černíková, kterou diváci Ordinace v růžové zahradě znají jako Dorku, barmanku U Čerta. Jak vypadá dnes? Stále skvěle! Podívejte se na ni i celou její rodinu.

Přehrát poslední díl

 

Na seriálovou Dorku Polákovou zapomenout nelze. Jako usměvavá a milá barmanka míchala drinky divákům od samého začátku seriálu Ordinace a poté dlouhé roky. Spřátelila se s Lucií Vágnerovou, poznali se tehdy ještě v baru U Vidlí, připomeňte si v hlavním videu. Staly se kamarádkami a společně pak kralovali v baru U Čerta, který Lucie odkoupila. A stejně jako ostatní, hledala své vlastní štěstí. Viděli jsme ji v náruči Luboše Kosmaty, se kterým čekala dítě, bohužel ale potratila. Také randila s Hynkem Páleníkem, Adamem Sukem a chvíli i s Petrem Hanákem.

„Na Ordinaci vzpomínám pořád ráda, ale ona se v televizi opakuje, takže diváci mají Dorku stále v podvědomí, si myslím. Tudíž je pořád se mnou,“
pronesla herečka a zpěvačka.

I nadále se představitelka Dorky Lucie Černíková věnuje herectví, vidět ji můžete třeba v pražském Divadle Hybernia. Šestileté manželství s bubeníkem Lukášem Pavlíkem, který nyní působí v kapele Chinaski, pokračuje ve šťastných a stabilních kolejích. Radost jim nadále dělá i čtyřletá dcera Sofie, která po mamce podědila půvab a po tátovi prý hudební geny. Podívejte se na rodinku v galerii:

113

Galerie: Lucie Černíková coby Dorka se svou rodinou

Zdroj: Profimedia

Lucie Černíková v roce 2018

Hodnocení:Připomeňte si ve videu radostný a životní okamžik Lucie, kdy se jí narodila dcera:

 

NENECHTE SI UJÍT:
Nova.cz